fbpx
гороскоп
Не щастить, як в любові, так і в кар’єрі: ці два знаки Зодіаку народилися під зіркою з “чорною смугою”. Таких людей ще називають: “Не від світу цього”

Не щастить, як в любові, так і в кар’єрі: ці два знаки Зодіаку народилися під зіркою з “чорною смугою”. Таких людей ще називають: “Не від світу цього”

Людям з цими знаками Зодіаку важко живеться. Вони не можуть собі “дати ради” як інші зодіакальні представники.

Але якщо добряче над собою попрацювати – все можна виправити в кращу сторону!

Під зіркою невдач народилися люди під знаками Зодіаку – Телець та Риби!

Тельці

Другий знак зодіаку попри власну впертість та консервативність поглядів дуже зверхньо ставиться до інших. Сноби-Тельці дуже важко знаходять пару та так само важко з нею розходяться – все через те, що інтровертивним Тельцям дуже важко перемкнутися на щось інше. Вони можуть роками думати про свій біль та несправедливість долі, не намагаючись знайти когось іншого.

Через постійні вимоги до партнера чи партнерки Тельці забувають, за що вони справді полюбили людину, намагаючись створити ідеального партнера, та забувають давати свою любов, що спричиняє дуже болючі розставання для пари.

У кар’єрі, як і в любові – Тельці через свій снобізм часто не сприймають всерйоз своїх колег, що спричиняє конфлікти та не дає нормально сформуватися колективній роботі. Через суперечки та зверхність Тельців вони часто йдуть з роботи, заявляючи – колеги ще не знають, кого вони втратили.

Риби

Мрійливі Риби завжди намагаються убезпечити себе від світу за ілюзіями та ірреальними думками. Через це дванадцятий знак зодіаку часто називають “не від світу цього”. Спочатку ця особливість приваблює людей, проте згодом партнер чи партнерка розуміють, що Риби за будь-яких стресових ситуацій тікають у свої ілюзії, не можуть визнати правду та проблеми, які з ними пов’язані, а також дуже болюче сприймають стрес.

Щоб довести Риб до сліз, достатньо зробити те, що їм не подобається – і день як для них, так і для партнера цілковито зіпсований. Через те, що Риби часто впадають в депресивний стан від подій та часто просто ігнорують свого партнера, пари недовго тримаються.

У кар’єрі Риби мають дуже багато амбіцій, які вони вже реалізували у своїй голові. Проте коли Риби стикаються з важкою реальністю, весь їх запал пропадає, з’являється апатія, небажання працювати та депресія. Через це Риб вважають неефективними працівниками, а їхнє кар’єрне зростання дуже сумнівне.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua