“Не так станеться, як гадається!”: гороскоп за картами Таро на п’ятницю, 28 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку! Ви маєте бути готові до “вибриків” Всесвіту, інакше халепа постукає у ваші двері!

“Не так станеться, як гадається!”: гороскоп за картами Таро на п’ятницю, 28 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку! Ви маєте бути готові до “вибриків” Всесвіту, інакше халепа постукає у ваші двері!

Овен – Король Жезлів

На карті зображений “єгипетський король”. Він має владу, харизму та впевненість у собі. Король знає, як має виглядати цей світ, він має план перетворень, і він використовує оточуючих, щоб втілити свою картину світу в реальність. У контексті прогнозу на день карта може вказувати або на вашу спробу контролювати процес, або на те, що вас використовуватимуть для участі в чиємусь заході, не особливо цікавлячись тим, як ви самі ставитеся до цього. Так чи інакше, будьте готові до того, що день буде пов’язаний із активними діями.

Телець – П’ятірка Денаріїв

Карта означає, що тема, озвучена вчора, є актуальною для вас і сьогодні. Повторимо сказане. Сьогодні ви можете зіткнутися із фінансовими труднощами. Можливо, останнім часом ви витрачали більше, ніж заробляли, і тепер вам доводиться відмовляти собі у якихось насолодах. Або, навпаки, день буде пов’язаний з тим, хто опинився в подібній ситуації. Картка також може вказувати на саможаль. Використовуйте цей день, щоб все проаналізувати та зробити правильні висновки. Головне – не втрачати віри в себе, а гроші – справа наживна.

Близнюки – Королева Жезлів

Ця карта, як і Король Жезлів, також символізує активні дії, але дещо іншого. Сьогодні ви можете зіткнутися з необхідністю ухвалення важливих рішень. Вам знадобиться віра у свої сили та наполегливість у досягненні мети. Таро рекомендують керуватися інтуїцією та “велінням серця”. Навіть якщо справа здається вам безнадійною, але душа все одно лежить до неї – продовжуйте.

Рак – Вісімка Мечів

Головна тема карти – забобони та їхні наслідки. На ній зображена жінка у прозорій кулі. Жінка потрапила в цю непросту ситуацію через власні упередження та ментальні настанови. Насправді ніякої небезпеки немає – є лише ілюзія небезпеки. Сьогодні Таро рекомендують вам відмовитися від стереотипів та переглянути своє ставлення до людей, яких ви вважаєте недоброзичливцями чи ворогами. Подивіться на них неупереджено, і ви зрозумієте: кожна людина має якість, що заслуговує на повагу. Це шлях до звільнення від внутрішньої напруги.

Лев – Колесо

Ця карта має щонайменше 2 значення. По-перше, це Колесо Фортуни – знак удачі та тотального везіння, яке може супроводжувати вас сьогодні. По-друге, це вказівка ​​на “механічність” у вашому ставленні до власної долі. Не виключено, що ви є фаталістом. Ви сліпо вірите в долю, в гороскопи і в неминучість якихось подій у вашому житті, забуваючи, що кожна людина має свободу вибору, а отже, і можливість коригувати долю. Таро рекомендують про це подумати.

Діва – Королева Мечів

На карті зображено жінку, яка, по-перше, прагне незалежності, по-друге, до досконалості. Сьогодні вам пропонується переглянути своє ставлення та отримати новий ступінь свободи. Зверніть увагу: головний убір жінки наводить на думку про клітину розуму. Вона стала в’язнею своїх власних рамок та перфекціонізму. Дозвольте собі бути собою. Щоб бути успішним, не обов’язково бути бездоганним.

Терези – П’ятірка Кубків

На карті зображена дівчина у стані повного розчарування та розпачу. Перед нею 3 порожні чаші, за нею – 2 повні. Сьогодні ви можете усвідомити, що ваші очікування не справдилися. Ви розраховували на щось чи на когось, але, на жаль, “не так сталося, як гадалося”. У цьому контексті Таро рекомендують вам, по-перше, відмовитися від проєктування власних поглядів на інших людей. За великим рахунком, кожен із нас живе у власному світі. По-друге, не драматизуйте ситуацію. Насправді все не так погано, як вам здається (адже 2 кубки цілі). Зробивши це, ви повернете радість життя.

Скорпіон – Королева Кубків

Ця карта символізує людину, яка повністю покладається на почуття, а не на розум. Сьогодні ви можете поринути у власний внутрішній світ – причому так глибоко, що ризикуєте втратити зв’язок з реальністю. Скорпіони люблять подібні статки, але Таро рекомендують сьогодні не захоплюватися ним. Від вас може знадобитися раціональне рішення, тому час від часу піднімайтеся на поверхню зі своїх глибин підсвідомості.

Стрілець – Туз Меч

Сьогодні ви можете отримати можливість для серйозного прориву. Можливе раптове прозріння чи осяяння. Ви можете вигукнути “Еврика!” – настільки несподіваною буде ідея, яка спаде вам на думку. Карта означає особливий стан розуму. Таро рекомендують пам’ятати: на відміну від матеріальних речей, думка не обмежена нічим. Вона вільна у своєму польоті. Скористайтеся рухливістю розуму, що дарує цей день.

Козоріг – Шістка Жезлів

Ця карта обіцяє вам перемогу та тріумф. Після довгої битви ви досягли своєї мети, ви довели, що краще, ефективніше, професійніше, винахідливіше за своїх опонентів, суперників і ворогів. Так що веселіться і відпочивайте на лаврах. Але головне – не перетворюйтеся “чортика”. Не дозволяйте своїм амбіціям зіпсувати все.

Водолій – Дев’ятка Кубків

Карта не потребує особливих коментарів. Це свято життя, веселощі, бенкет, “червоненьке”. Сьогодні Таро обіцяють вам низку простих земних насолод – вечірку, приємне спілкування, похід у кіно та інші радощі життя. Карта також несе пораду переглянути своє ставлення до дійсності і перестати ставитися до життя занадто серйозно. Радійте простим речам і не надто дбайте про завтрашній день. Вирішуйте питання у міру їх надходження.

Риби – Двійка Денаріїв

Сьогодні вам буде потрібно “жонглювати” завданнями та пропозиціями, проявляти гнучкість та вміння робити кілька справ одночасно. На карті зображено людину, що прямує до своєї мети (ажурна куля попереду неї), але шляхів її досягнення кілька. Цього дня вам доведеться вибирати та оцінювати різноманітні можливості, а їх буде багато. Таро рекомендують вам зважувати всі “за” і “проти”, а також пам’ятати про те, що зміни – у житті людини, як і у всьому всесвіті – вічні.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua