fbpx
гороскоп
Не везтиме до 11 вересня: Всесвіт попереджає ці знаки Зодіаку про небезпеку, яка чатує вже “за рогом”. Наберіться терпіння і слідуйте порадам. Тільки так зможете вийти на “білу смугу”

Не везтиме до 11 вересня: Всесвіт попереджає ці знаки Зодіаку про небезпеку, яка чатує вже “за рогом”. Наберіться терпіння і слідуйте порадам. Тільки так зможете вийти на “білу смугу”

Від сьогодні і до 11 вересня буде не легко цим трьом знакам Зодіаку – на них чекає море випробувань, а одна “чорна смуга” буде змінюватиметься іншою. Щоб подолати труднощі, доведеться проявити терпіння та наполегливість.

За баченням астроекспертів, неприємності варто чекати Дівам, Козерогам та Рибам, особливо небезпечна дата – повня 10 вересня. Їм потрібно бути дуже обережними, оскільки одна помилка здатна наробити “бурі”

Діва

Уродженці цього знаку повинні бути готовими до підступів, які будуватимуть за їхньою спиною недоброзичливці. Особливо важким виявиться кінець тижня – окрім конфліктів, їм варто бути готовими і до витрат. Притягніть паски на всяк випадок.

Дівам доведеться вирішувати багато завдань, і часу на відпочинок майже не буде. На їхній стежині зустрінуться люди, які принесуть із собою нові проблеми. Турбот виявиться занадто багато, а сил не вистачить. Також приділіть час здоров’ю, воно трішки підведе.

Козеріг

Козероги зіткнуться з неприємностями, які можуть стосуватися як роботи, так і особистого життя. Вирішити всі труднощі їм під силу, але над цим треба попрацювати. Уродженцям знаку треба змиритися з тим, що потрудитися доведеться багато.

Їм також варто чекати конфліктів з рідними та близькими – довести свою точку зору буде неможливо. Козерогам не варто витрачати свій час на те, щоб змінити чиїсь погляди, краще більше часу приділити вирішенню поточних завдань.

Риби

Риб можуть обманути, особливо варто бути обережними, якщо вирішили оформити покупку в інтернеті. Можна втратити гроші або отримати товар, який не відповідає очікуванням. Укладання угод також краще відкласти, ризик несприятливого результату дуже великий.

Уродженцям знаку на тижні критично не вистачатиме часу, неприємності йдуть одна за одною і заберуть усі сили. Ще більше погіршать ситуацію конфлікти з другою половинкою – якщо Риби не навчаться шукати компроміси, їм загрожує розлучення.

Слухайте своє серце, воно завжди підкаже вам правильне рішення!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua