fbpx
Бізнес
Не вгодив Путіну: мільярдер Прохоров змушений продати усі активи

Тиск на бізнесмена пов’язують з серією матеріалів підконтрольного ЗМІ щодо офшорних рахунків поплічників президента РФ

Група “Онексім” російського мільярдера Михайла Прохорова продає всі активи. Про це повідомляють російські ЗМІ, передає УНІАН.

За інформацією джерел, “Онексім” наразі шукає покупців, не залучаючи до цього посередників. Водночас, представник “Онексіму” відмовляється коментувати ситуацію.

Раніше, 14 квітня, ФСБ провела обшук у структурах “Онексіму”, неофіційною причиною якого названо редакційну політику холдингу РБК, що опублікував кілька розслідувань про офшорні рахунки людей з оточення Путіна. Крім того, згодом головного редактора “РБК” Максима Солюса звільнили з посади. Про вихід з холдингу заявили також головний редактор РБК Роман Баданін та шеф-редактор Єлизавета Осетинська.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що Прохоров невдоволений тиском російської влади, що змушує його продати холдинг РБК або ж змінити його керівництво.

Як відомо, “Онексім” володіє активами в гірничо-металургійній галузі (UC Rusal, “Уралкалій”), фінансах (страхова компанія “Согласие”, банки “Ренесанс капітал”, “Ренесанс кредит”, МФК), енергетиці (“Квадра”) та медіа (РБК, “Сноб”).

Нагадаємо, 13 травня Кремль домігся звільнення керівництва агенції РБК за статтю про устриць біля палацу Путіна.

Джерело

facebook