Не всім представницям прекрасної статі випало бути гарними матусями. Але пані цих 5 знаків Зодіаку – просто неперевершені матері, так вже написали на їхніх долях Зірки. Вони добрі, дбайливі і самовіддані неньки, на відміну від інших красунь. Зроби власний висновок, чи впливає знак зодіаку на те, хто найкраща мати

Не всім представницям прекрасної статі випало бути гарними матусями. Але пані цих 5 знаків Зодіаку – просто неперевершені матері, так вже написали на їхніх долях Зірки.

Вони добрі, дбайливі і самовіддані неньки, для них материнство – їхнє основне призначення в житті.

Давай разом перевіримо, чи мають рацію астрологи. Поміркуй про себе, подумай про своїх мам і бабусь або ж просто згадуй знайомих. А потім зроби власний висновок, чи впливає знак зодіаку на те, хто найкраща мати.

Водолій

Мама-Водолій – це щоденна буря емоцій та вражень для дитини. До інших людей Водолії нерідко можуть ставитися зневажливо та цінувати лише за ситуацією. Але своїх дітей вони люблять безперервно і намагаються задовольняти кожну їхню потребу.

Такі мами дуже емпатичні та відчувають своє чадо на ментальному рівні. У той же час мами-Водолії не розчиняються в дитині і показують правильний приклад для дорослого життя. Дитина Водолія ще в дитячі роки отримає безліч вражень і безцінний життєвий досвід, який потім виділятиме її серед інших.

Телець

Мама-Телець – це просто синонім слова кохання. Такі матусі залюблять і затискають свою кровиночку до непритомності. А ще Тельці шалено прив’язані до матеріальних цінностей, тому дитина обов’язково житиме в ситості та достатку.

Але Тельці, на відміну від Водоліїв, іноді можуть розчинитись у своїй дитині. Та це тільки через безмежне кохання. Такі мами прищеплюють дітям вміння довіряти іншим, бути щирими та тонко відчувати власні емоції та переживання. У майбутньому це обов’язково стане в нагоді, коли настане час будувати власну родину.

Рак

Найдбайливіша мама у світі – мама-Рак. Для них комфорт і затишок у будинку завжди понад усе. Часом діти у таких мам виростають трохи несамостійними, адже матуся бере на себе абсолютно весь домашній клопіт.

Але цього легко уникнути, привчивши дитину робити роботу по господарству разом. А ще Раки мають дуже тонке почуття прекрасного, яке вони навіть несвідомо прищеплюють своїм дітям. Те, що в дитинстві може здаватися гіперопікою з боку мами, у дорослому житті цінуватиметься з величезною силою. І кожному чаду захочеться бути схожим на свою приголомшливу маму-Рака.

Стрілець

Мама-Стрілець – це криниця корисних знань і просто випадкових цікавих фактів про все на світі. Зі Стрільцями в цьому могли б позмагатися хіба тільки Близнюки. Але останні, за всієї любові до дитини, швидко втрачають інтерес до будь-якого заняття, і освітній процес обривається на півдорозі.

Стрільці ж, навпаки, природжені вчителі. Іноді вони навіть надто поринають у роль педагога, виходячи із ролі матері. Але варто лише поглянути на маківку улюбленого чада, як вони знову добрі мами, які пояснюють дитині всі незрозумілі моменти. У таких мам діти навчаються жаги до знань і вміння бути терплячим на цьому тернистому шляху.

Скорпіон

Так-так, тобі не почулося. Саме Скорпіони, на яких зазвичай найбільше намовляють у всіх гороскопах, нарікаючи на їхній складний характер, стають найкращими мамами. По-перше, вони не нав’язують дитині своє недовірливе ставлення до світу. Але й навчають її не бути наївною, тонко відчувати будь-яку ситуацію та способи виходу з неї переможцем.

А по-друге, вся та любов, яку Скорпіони не наважуються виявляти до оточуючих, повною мірою виливається на їхнє чадо. Заради нього вони буквально готові на все. Мами-Скорпіони вміють м’яко, без тиранії, виховати в дитині сильний характер, розвинути всі її найсильніші сторони та навчити досягати найамбіційніших цілей.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.