fbpx
життєві історії
– Не вигадуй! Як відмінити весілля? Заспокойся! Ти просто втомилася! – переконували її подруги. – Це хвилювання. Зрештою, гроші заплачені, гості запрошені, квитки куплені! Не роби дурниць! Сама потім пошкодуєш!

Весь цей час Іра хотіла і підштовхувала свого молодого чоловіка зареєструвати стосунки офіційно. Хлопець думав, зважував, і нарешті зважився.

На Новий рік зробив пропозицію, шампанським і припаданням на коліно, все як у кращих традиціях жанру. Заяву подали, весілля ось уже на днях.

Придбано плаття, обручки, костюм, замовлений і оплачено ресторан, візажист, фотограф, лімузин, букет, торт і що там ще за списком. Грошей вийщло багато звичайно, рази в півтора-два більше, ніж планували і чим могли собі дозволити. Та вже, один раз живемо, і заміж виходимо лічені рази, чого вже там.

Але ось парадокс – чим ближче час, тим більше Ірина сумнівається, а чи треба це.

Перехотіла?

Протягом останнього тижня через день і кожен день б’ється в істериці – то «тихо сам з собою», то зі сльозами і соплями на плечах у подруг.

– Ти здуріла! Не вигадуй! Заспокойся! Ти просто втомилася! – переконують її подруги. – Це хвилювання. Зрештою, гроші заплачені, гості запрошені, квитки куплені! Не роби дурниць! Сама потім пошкодуєш!

Причому, відносини з нареченим начебто нормальні, з ним розлучатися не хоче. Хоча наречений теж в подиві. Він точно її насильно в ЗАГС НЕ тягне, якщо вже відверто, це вона напирала буквально ще три місяці тому.

Але істерику «не хочу заміж» провокує кожна дрібниця.

Дивні прикмети (спіткнулася в загсі, наприклад, коли подавали заяву. Тоді, в січні, посміялася та й все, а тепер згадала і істерить так, як ніби все пропало).

Мимохідь сказана нареченим жартома фразу, мовляв, ну ладно, зараз я тобі ще ніхто, а ось після весілля такого не потерплю…

Подруги всі вже заміжня, хтось навіть і не перший раз.

І ось що цікаво – багато хто з них згадують, що в останні дні і тижні перед весіллям з ними творилося щось подібне. Хотілося скасувати все, відмовитися, втекти, поїхати, сховатися, щоб не знайшли. Хоча начебто брали усвідомлене рішення дорослих людей.

їВтім, весілля ніхто з її подруг не відмінив, заміж вийшли і живуть непогано – хто три, хто п’ять років. Дітей народили, відносини в родині цілком чудові. Тепер згадують.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page