fbpx
гороскоп
Не вихідні, а казка! Правда, пощастить не всім: 12-13 листопада слід кожному знаку Зодіаку провести так, як це запланував Всесвіт. Довіртесь його “бажанням”, і ви почнете новий тиждень в гарному гуморі!

Не вихідні, а казка! Правда, пощастить не всім: 12-13 листопада слід кожному знаку Зодіаку провести так, як це запланував Всесвіт. Довіртесь його “бажанням”, і ви почнете новий тиждень в гарному гуморі!

Ось як пройдуть вихідні з 11 по 13 листопада 2022 року для вашого знака Зодіаку – за гороскопом:

Овен

Глибоко вдихніть, відкладіть роботу і робіть те, що вам корисно – таке завдання для знака зодіаку Овен на вихідних. Зараз вам важко дистанціюватися від роботи і не тільки думати про неї, а й тільки говорити. Порада за гороскопом: відкиньте почуття обов’язку та стрес на два дні і свідомо створіть дистанцію. З ясною головою ви нарешті досягнете своєї мети на наступний тиждень!

Телець

Знак зодіаку Телець частіше, ніж у середньому, потрапляє у власні думки. Чи я на правильному шляху? Мені потрібно щось змінити? І якщо так: що? Знайдіть час у вихідні, щоб знайти відповіді – можливо, навіть за двома, трьома, чотирма келихами “червоненького” з вашим найкращим другом. Таким чином ви навіть можете надихнути оточуючих прагнути більшого. Ваш девіз за гороскопом : Небо межа!

Близнюки

Близнюки амбівалентні: з одного боку вони хочуть випустити свою внутрішню “королеву”, з іншого боку їм терміново потрібен сон. Тож що ви робите, коли не можеш мати всього? За гороскопом : плануйте краще! Використайте суботу, щоб виспатися та набратися енергії. Ось так ви просто обманюєте всесвіт як розумний знак зодіаку Близнюки.

Рак

Не панікуйте, дорогий знак зодіаку Рак – у вас все буде добре. Хоча ви не є одним із найнадійніших людей у ​​плануванні та робите більше, ніж звичайні помилки, гороскоп у вихідні на вашому боці. Наче нізвідки, деякі зустрічі вирішуються самі собою і приділяють вам саме той час, який вам так потрібен.

Лев

Можливо, ви застудилися, можливо, ви просто втомилися від повсякденного життя, але, на щастя, всі фізичні обмеження здулися на вихідних. Знак з гороскопу ? Знак зодіаку Лев відомий своєю любов’ю до покупок, тому скористайтеся цим і у вихідні.

Діва

Оскільки останнім часом ваші друзі вами знехтували, тепер для знака зодіаку Діва важливо проводити час. Ви збираєте своїх близьких навколо себе на вихідних і, згідно з гороскопом, не тільки найкраще розмовляєте, але й особливо добре проводите час.

Терези

Як завжди структуровано, знак зодіаку Терези починає свої вихідні. Фактично, ваш календар зустрічей у вихідні дні такий самий, як і на тиждень. Але для вас ця структура викликає більше задоволення, ніж стрес. Отже, згідно з гороскопом, у вихідні ви буде відпочивати навіть працюючи. Так, і таке буває.

Скорпіон

Народжені Скорпіони цього тижня отримують завдання з гороскопу, яке необхідно вирішити. Останнім часом спонтанності трохи не вистачає, але це саме те, що завжди виконує знак зодіаку. Тому не беріть це на себе і подивіться, що станеться.

Стрілець

Хоча знак зодіаку Стрілець так багато запланував на вихідні, у підсумку нічого не виходить. Неприємний вірус підкрався до вашого вільного часу і позбавляє вас усіх сил. Тепер пора пити чай, їсти суп і дивитися багато серіалів.

Козоріг

Протягом тижня вам здавалося, що ви ледве дихаєте від стресу. Це перше, що ви повинні взяти під контроль у вихідні. Прийміть довгу ванну, відстороніться від проєктів і вкладіть у себе здобутий час. Можливо, є партнер, що підтримує, який масажем зніме стрес із вашої шиї.

Водолій

Народжені Водоліями не планують багато, але все одно з нетерпінням чекають вихідних. Для вас тепер у центрі уваги класика: вимкнути будильник у п’ятницю ввечері, ситний сніданок із улюблених інгредієнтів і проведений час із коханими половинками. Розмови створюють позитивні настрої, а дні без стресу знімають тиск повсякденного життя.

Риби

Знак зодіаку Риби повертається до розпорядку дня цими вихідними. Нарешті. Згідно з вашим гороскопом, ви останнім часом багато були в дорозі, і вам абсолютно потрібна нормалізація у вашому житті. Тож запишіться на спортивні курси, дозвольте водіям служби доставки відпочити та вирушайте за покупками самі. Навіть приготована страва – бажано з друзями – раптом стає смачнішою, ніж у ресторані.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page