fbpx
життєві історії
Не знаємо зі сватами, як вплинути на дітей. Три роки вони зустрічаються, а ми і вони весь цей час збирали на гучне весілля, бо рідні з обох боків сторін багато. У 2021-му році збиралися відгуляти. А тепер діти нам заявили, що не хочуть ніякого весілля, гуляння, сукні і костюму. Щоб ми їм віддали гроші, а вони на них у подорож поїдуть і меблі в квартиру куплять нові. Ну як так?..

Оленка наша з Тарасом зустрічаються вже три роки, два роки тому закінчили університет. Вже обоє працюють. Недавно вони навіть вклалися в житло в новобудові, будинок буде готовий у наступному році, платять розстрочку.

Вони молодці, з усім справляються самі, зараз знімають житло.

Ми ж зі сватами давно вирішили зробити дітям подарунок і влаштувати їм гарне й гучне весілля. Два останні роки, після того, як Оленка й Тарас дали нам всім зрозуміти, що в них все серйозно, і ми, і Тарасові батьки відкладали-збирали гроші дітям на весілля. Бо ж рідні з обох сторін багато, треба усім догодити, нікого не образити, та й свято щоб молодятам на все життя запам’яталося, це ж лише раз буває!

У 2021-му році весною збиралися відгуляти весілля, Тарас і Оленка з датою вже визначилися. Тільки от діти заявили нам, що не хочуть ніякого весілля, гуляння, сукні і костюму. Що підуть собі тихенько в джинсах і футболках розпишуться (уявляєте – в джинсах!), без ресторанів і гостей. Що це все їм не потрібно. Оленка мені сказала, що ніколи не мріяла, як усі дівчата, про весільну білосніжну сукню, що весілля – то марнотратство.

А ще Тарас і наша донька сказали нам, щоб і ми, і Тарасові батьки віддали їм гроші, які назбирали на весілля, а вони на них у подорож поїдуть і меблі в квартиру куплять нові. Ну як так?..

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook