fbpx
життєві історії
Недавно свекруха запропонувала моїм батькам купити нам квартиру. Вона хоче продати свою двокімнатну, і щоб мої батьки додали решту суми, для покупки трикімнатної квартири, і тоді ми будемо жити з нею разом. Ще моїм батькам потрібно буде купити нові меблі. Невже вона так і не зрозуміла, що жити з енергетичним вампіром я не збираюся

Я не збираюсь все життя жити з енергетичним вампіром. З мене досить…

Живемо з Євгеном в цивільному шлюбі у нього вдома, все добре, плануємо в наступному році одружитися. Єдине, що затьмарює наші відносини – це його мама, моя майбутня свекруха. Людина вона, м’яко кажучи, з дивним характером. Ніколи не можна передбачити зміну в її настрої. Тут вона добра і турботлива мама, а вже через секунду може завестися через дрібницю.

Може дойти до справжнього скандалу з образами і плачем, і неважливо кого це буде стосуватися, мене чи її сина. Анна Петрівна не заспокоїться, поки не випустить пар.

Ми намагаємося піти до себе в кімнату, перечекати, поки вона висловиться і заспокоїться, хоча спочатку я була просто здивована від такої її поведінки. Іноді ми просто збираємося і йдемо гуляти чи в кіно, так як слухати це все, вже немає сил. Коли повертаємося, у Анни Петрівни вже гарний настрій, незрозуміло, що на це вплинуло, відразу пропонує обід або вечерю, турбується, що ми голодні, і доводиться теж вдавати, що нічого не сталося.

Раніше я думала, що якщо її не провокувати, погоджуватися з усім, то все буде спокійно, але я помилялася. На настрій Анни Петрівни це ніяк не впливає. Мені це вже настільки набридло, що стала наполягати, щоб взяти квартиру в оренду, інакше я просто поїду до своїх батьків. У моєї майбутньої свекрухи чоловіка немає, розлучилися вже дуже давно, і не знаю, може через її характер або він вже став таким від самотності.

Зараз живемо в орендованій квартирі, і недавно свекруха запропонувала моїм батькам купити нам квартиру. Вона хоче продати свою двокімнатну, і щоб мої батьки додали решту суми, якої не хватає, для покупки трикімнатної квартири, і тоді ми будемо жити з нею разом.

Ще моїм батькам потрібно буде купити нові меблі нам. Невже вона так і не зрозуміла, що ми на таку пропозицію не погодимось? Як їй це пояснити? Вона і тут не дає нам спокою, приїжджаючи дуже часто в гості, іноді залишається ночувати, так як досидить допізна і не виганяти ж її.

Поспілкувавшись кілька разів Анною Петрівною, моя мама і тітка сказали, що вона просто енергетичний вампір, їй постійно потрібне підживлення, тому вона так часто і скандалить, а потім у неї стає гарний настрій. А ми ходимо, наче мішком прибиті.

Може, вона це робить навіть несвідомо, але я не збираюся ні в якому разі жити з нею разом. І сказала Євгену, що це питання потрібно вирішити ще до нашого весілля, щоб потім не розлучатися через його маму. Погано, що він у неї єдиний син і зобов’язаний дбати про неї в будь-якому випадку.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – vizita

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page