fbpx
гороскоп
Недобрих очей завжди багато навкруг кожного знас, хтось хоче зурочити,  хтось – наврочити. Люди не люблять, коли у вас краще, ніж у них.  Та, на щастя, астрологи мають для кожного особливі й персональні поради, як захиститися по знаку зодіаку

Недобрих очей завжди багато навкруг кожного знас, хтось хоче зурочити,  хтось – наврочити. Люди не люблять, коли у вас краще, ніж у них.

Від цього не застрахований ніхто, але астрологи розповіли про те, як ви можете суттєво знизити ймовірність зустрічі з людиною, яка може нам зашкодити.

Овен
Все, що потрібно Овнам для того, щоб їх не спіткала порча чи пристріт – це просто крапелька спокою. Ці люди мають неперевершений талант наживати собі недоброзичливців завжди і скрізь.

Астрологи радять представникам цього Знака рідше переходити дорогу всім поспіль, оскільки серед цих людей можуть виявитися досить небезпечні особи.

Телець

Тільцям захиститися від зурочення можна в домашній обстановці. Якщо ці люди відчувають приплив негативу або відчувають проблеми зі здоров’ям, їм потрібно просто побути вдома і добре розслабитися, відпочити. Сила рідних стін може допомогти їм упоратися з пристрітом та іншими проблемами.

Близнюки

Близнюки практично не схильні до негативного магічного впливу ззовні. Справа в тому, що їхня впевненість непохитна і вони є оптимістами по життю, носіями сприятливої енергетики. Темна магія і пристріт просто не беруть їх і не можуть сильно насолити чи завдати суттєвої шкоди.

Проте обережність у спілкуванні з токсичними людьми їм все одно не завадить.

Рак

Раки можуть бути впевнені в тому, що порча й пристріт їм не зашкодять, якщо вони будуть поруч зі своєю родиною. Брати, сестри, мати та батько – енергетика цих людей оберігатиме їх від будь-якого негативного впливу з боку недоброзичливців.

Важливо лише вчасно звертатися по допомогу до свого родинного кола.

Лев

Левам як захист від псування і пристріту варто використовувати силу талісманів. Наприклад, можна скористатися допомогою срібних прикрас. Чудово відлякує будь-яке зло чорний колір в одязі.

У цих успішних по життю людей багато ворогів та недоброзичливців, тому їм астрологи радять користуватись захисними талісманами в період спілкування з такими людьми.

Діва

Діви схильні до такої форми самопокарання, як самоурок. Сила стихії Землі захищає їх від зовнішнього впливу, але не захищає від себе. Ось буває і так.

Дівам потрібно якомога рідше переживати через дрібниці і накручувати себе. Якщо давати волю думкам, вони можуть дуже швидко захопити владу над свідомістю та почати доставляти проблеми.

Концентруйтеся на хорошому в будь-якій читуації – це найкраще спасіння і захист від негатову для вас.

Терези

Терезам для того, щоб не стати здобутком пристріту або прокляття потрібно припинити довіряти всім підряд.

Варто просто виявляти трохи більше обережності, розповідаючи людям про свої секрети, плани та амбіції.

Якщо ця інформація дійде до ворогів, вони точно спробують скористатися цим, насоливши Терезам.

Скорпіон

Скорпіони набагато менше інших Знаків схильні до пристріту і порчі. Нашкодити їм можна, але на це піде дуже багато часу.

Тим не менш, Скорпіонам потрібно менше спілкуватися з людьми, які негативно впливають своїми словами та діями на їхню впевненість у собі.

Стрілець

Стрільці нерідко зустрічають на своєму шляху людей, які можуть їх наврочити. Проблема цих людей у ​​тому, що вони спілкуються з усіма, причому без побоювання та обережності.

Це потрібно виправляти, приділяючи більше часу добрим та позитивним людям. Якщо Стрільці не ігноруватимуть токсичних людей, це рано чи пізно вийде їм боком.

Козеріг

Зурочити Козерогів дуже непросто, але можливо. Якщо люди цього Знаку хочуть захиститися від поганого ока та недобрих людей, їм потрібно перестати сперечатися з ними.

Астрологи радять Козерогам припинити нав’язувати оточуючим свою думку, оскільки це може провокувати в них зле ставлення до вас.

Водолій

Водоліям врятуватися від зурочення та пристріту допоможуть надійні друзі, вірна друга половинка.

В оточенні відкритих Водоліїв багато притворщиків, прихованих ворогів і просто поганих людей, тому необхідно значно звузити коло найближчого спілкування до мінімуму, ставитися до нього прискіпливо й вибірково.

Риби

Рибам потрібно якнайрідше самим користуватися темною магією. Головна небезпека для них полягає у невмілому поводженні з заговорами та ритуалами.

Щоб не накликати на себе порчу і біду, астрологи радять якнайрідше бажати комусь зла і залишатися позитивними в будь-якій ситуації.

Ось так, користуйтеся собі на користь цими порадами. Миру й добра всім!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.