fbpx
життєві історії
Недовго думаючи вона поїхала зустрітися з батьками, подивитися їм в очі і задати одне питання: “Чому ви мене покинули?”. В селі, Оксанка забігла в перший будинок, і запитала, де проживають її батьки, а у відповідь почула , що їх вже немає в живих.  – Але он у тому будинку живе твоя бабуся, мати батька

Ця історія почалась 30-ть років тому.

У невеликому містечку народилася маленька дівчинка Оксана. Від неї в пологовому будинку відмовилася мати, і її удочерила інша сім’я. Пролетіли роки, Оксана підросла, і у неї в душі завжди було передчуття, що десь на землі є її друга половинка, рідна сестричка. Оксана закінчила школу, вступила до інституту, але її душа не була на місці, ніби внутрішній голос їй підказував: “Вір, надійся, і ти знайдеш що шукаєш”.

Оксана була неймовірно красивою і привабливою дівчиною, яка ніколи не здавалася. Вона дізналася від прийомних батьків свою історію про удочеріння, і поїхала шукати своїх батьків. Тримаючи в руках папери і свідоцтво про народження, Оксана не могла зрозуміти, що відбуватиметься у неї в душі. Світ ніби перевернувся.

Недовго думаючи вона поїхала зустрітися з батьками, подивитися їм в очі і задати одне питання: “Чому ви мене покинули?”. Приїхавши в селище, Оксанка забігла в перший будинок, поставивши запитання, де проживають її батьки, а у відповідь почула , що їх вже немає в живих.  – Але он у тому будинку живе твоя бабуся, мати батька.

Оксана не стримуючи радості, мчала на всіх парах до бабусі і, увійшовши в її будинок, вони без слів обнялися. Ось так, не втрачаючи надії і віри, Оксанка сподівалася на зустріч з рідними сестрами, яких як виявилося у неї шість, а вона сьома.

Все життя вони шукали один одного. І знайшли. У кожного своя доля, свої проблеми, але Віра, Надія, Любов ніколи не згасали і не згаснуть.

Ось така історія. Ніколи не здавайтеся і все у вас буде добре!

Передрук без гіперпосилання на ibilingua суворо заборонений!

Фото ілюстративне – lamenteesmaravillosa.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook