fbpx
життєві історії
Ну хоч не ходи в магазини! Невже так необхідно тягти з собою дітей? Щоб вони хапали все з поличок і плуталися під ногами? А молоді батьки як себе ведуть? Про нас, людей похилого віку, і наш комфорт ніхто не думає

Ну хоч не ходи в магазини! Невже так необхідно тягти з собою дітей? Щоб вони хапали все з поличок і плуталися під ногами? А молоді батьки як себе ведуть? Про нас, людей похилого віку, і наш комфорт ніхто не думає!

Можливо, я вже старий і чіпляюсь на пустому місті, але мені так не здається.  Думаю, серед вас знайдеться багато, хто мене зрозуміє і підтримає.

А справа в тому, що мене неймовірно дратує молодь в супермаркетах. Ну хоч не ходи через них в магазини!

Позатикають свої вуха навушками, очі в телефоні, на людей наштовхуються, на касах утворюють затори…

Враження, що вони “гуляють” по супермаркетах, особливо молоді мамочки: візочок з дитям попереду, телефон в зубах, навушники у вухах, продукти в руках і жменях, бо тренд же кошичків не брати, не по модному це! Через це на касі затримки, бо в них гаманці падають, дитя вовтузиться, хапає все з поличок, вона тим візочком проїхати-розвернутися не може… Невже дитину тягти з собою конче треба?

А головне, попробуй скажи щось такій мамі – і не мовчить же, нахаба, у відповідь, ділова, як віник! При цьому у ювелірку такі матусі ходять без візочків, сам бачив багато разів.

Така поведінка в супермаркетах – не тільки неповага до нас, старшого покоління, а й до працівників, до себе, врешті решти. Але, думаю, змінити вже щось не можливо, бо світ взагалі котиться кудись не туди…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook