fbpx
життєві історії
Нещодавно наш син привів додому дружину на сьомому місяці. Жені 21 рік, навчається він у іншому місті, одружився, не запитавши нас! Податися їм було більше нікуди: з орендованого житла їх вигнали. А ми з чоловіком після раптового шлюбу сина відмовили йому у фінансовій допозі. Але Люба, невістка, нас здивувала! В суп м’ясо кладе! Ну хіба так можна? В борщ треба класти тільки кістку і ніякого м’яса! Скарбничку мою розтрусила на придане дитині

Нещодавно наш син привів додому дружину. Жені 21 рік, він у нас пізній. Навчається він у іншому місті, одружився, не запитавши нас! Приїхали вони, оскільки податися їм було більше нікуди: з орендованого житла їх вигнали, платити було нічим. А ми з чоловіком після раптового шлюбу сина відмовили йому у фінансовій допозі.

Женя покинув університет, працевлаштуватися чи то не зміг, чи то не захотів, а його молоду дружину звільнили з торгової точки на ринку: на 7-му місяці важкувато тягати ящики з фруктами.

Дуже прикро, адже син у нас розумний і красень, як же вона його обкрутила – не уявляю…

Але Люба, невістка, нас здивувала! На 7-му місяці всю квартиру віддраїла, змусила сина з чоловіком всі меблі пересунути, знизу підтерти, старий мотлох викинути та дитячу облаштувати! Всю нашу трикімнатну квартиру перевернула догори дном!

А готує вона: в суп м’ясо кладе! Ну хіба так можна? В борщ треба класти тільки кістку і ніякого м’яса! Це ж на мужиків ніяких продуктів не напасешся!

Женю нашого Люба за ручку відвела на завод – ганьба яка від сусідів. Тепер дитині, замість того, щоб думати про відновлення в університеті, доводиться весь день працювати!

Скарбничку мою розтрусила на придане дитині. Хто купує до речі народження дитини? Моя мама лише після народження Жені все купила.

А батьки невістчині що? Приїхали з цілим бараном – ледве в морозилку запихали, мішок картоплі дежить в коморі, пройти заважає, холодильник забитий: сметана жирна, масло домашнє, сир, та молоко. Мужики їдять, та вихваляють. Ні, щоб грошей їй привезли!

Словом, чекаємо на появу онука. Може, хоч нашому онуку у майбутню не трапиться в житті така Люба, як оце нашому Жені, і через яку все наше життя полетіло шкереберть…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page