fbpx
життєві історії
Нещодавно Василь з сім’єю приїхав до нас на дачу. Невістка з телефону не вилазила, нічого мені не допомагала, але в одну мить її ставлення до нас змінилося. Річ в тім, що чоловік сказав Василю, що допоможе їм з квартирою, дасть на перший внесок іпотеки, бо скільки можна по орендованих мотатися. Невістка як про це дізналася, давай біля мене крутитися. До вечора була і домашня піца на столі і налисники посмажені

В нас з чоловіком двоє дітей. Два сина.

Ми вже на пенсії, але маємо дачу, яку збудував сам чоловік, і проводимо там переважно свій час.

Чоловік мій працював на шкідливій роботі, тому пенсію має хорошу. Нам з цього приводу всі родичі заздрять, але ніхто не думає про те, якою ціною далась йому та пенсія.

Багато років ми лікувалися і стараємось час від часу їздити чи то в Трускавець, чи де інде, на різні процедури. Всі бачать вже кінцевий результат.

Та я не про це.

Старший наш син дуже успішний. Ще до одруження він їздив по заробітках, потім пробував відкривати різні бізнеси. Скільки всього перепробував, поки знайшов своє. Зараз в нього гарний будинок, бізнес, робота, дружина-красуня і двійко діточок.

Молодший син же чекав на те, щоб ми з чоловіком йому допомогли.

Таку ж обрав собі і дружину. Все Олена в наш гаманець заглядала.

На день народження собі подарунки сама обирала, нам лише ціну говорила. Жити з нами вони не захотіли, а пішли на орендовану.

Спершу син натякав, щоб ми за неї платили, бо свого часу йому не допомогли “стати на ноги”. Він також хотів бути бізнесменом, як брат, але в нього до того хисту нема, до чого тут ми.

Коли Олена зрозуміла, що ми сильно фінансово допомагати не будемо, почала нас уникати.

Цього року навіть на Різдво не приїхала і не привітала. Я сильно з цього приводу не хвилююся.

Говорила вона з нами через зуби і це зазвичай, коли щось стосувалося дитини (в них з Василем син росте)

Як я не намагалася знайти з нею контакт, нічого не виходило.

І ось нещодавно приїхали вони до нас на дачу. Невістка з телефону не вилазила, нічого мені не допомагала, але в одну мить її ставлення до нас змінилося.

Річ в тім, що чоловік сказав Василю, що допоможе їм з квартирою, дасть на перший внесок іпотеки, бо скільки можна по орендованих мотатися.

Читайте також: Ми з чоловіком живемо в моїй квартирі, тому коли від хресної йому перейшла ця однокімнатна, ми зробили ремонт і повністю підготували її до оренди. Минав час, а квартира пустувала. Я ж почала підганяти Дмитра, як-не-як, а пропадають гроші. І лише згодом я довідалася, що там вже давно живуть, тільки не орендарі, а “друга” сім’я брата мого чоловіка. Я не знаю, як тепер маю дивитися Тетяні в очі. Дмитро каже мовчати

Та як про це дізналася, давай біля мене крутитися. До вечора була і домашня піца приготовлена і налисники посмажені.

Ну чому, щоб тебе поважали і цінували, треба “платити гроші”?

Мені так неприємна ця ситуація…

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page