fbpx

Нещодавно я офіційно запросила тата на своє весілля. Але перш ніж відповісти, він поставив мені умову, що без своєї нової дружини Іванни на свято не прийде. Я не стала міняти свої плани, і сказала, що цю жінка бачити в такий важливий день в житті – не бажаю. Вона достатньо мені накапостила. Тепер вибір за татом. Я, до речі, його єдина дочка

У мене погані стосунки з мачухою Іванною, яка крутить мого батька навколо пальця. Коли я запросила батька на весілля, я поставила умову, що він має бути на святкуванні без Іванни. Він відмовився, і, схоже, він не збирається йти на святкування без неї

Якщо я когось у житті терпіти не можу, то це свою мачуху Іванну. Вона обводить тата навколо пальця і ​​бачить у мені тільки недоліки. У червні цього року я виходжу заміж. Я не хочу, щоб Іванна Йосипівна була поруч зі мною в такий важливий для нас з хлопцем час. Але тато сказав мені, що прийде, тільки якщо я запрошу і Іванну…

Коли наші батьки розлучилися більше п’ятнадцяти років тому, я це дуже важко пережила. Я по черзі призирала їх обох за це. Я не розуміла, як вони могли просто перестати любити одне одного. Деякий час я жила з татом. Він намагався компенсувати мені багато речей. Треба сказати, що у нас це вийшло досить добре.

Я їздила до мами час від часу, але переважно весь вільний час я проводила з батьком. Коли через три роки тато познайомився з жінкою на ім’я Іванна, мені довелося переїхати до мами. У тата раптом не стало часу на мене, а очі дивилися лише на Іванну. Правда, вона з самого початку дала мені зрозуміти, що ми не будемо друзями.

Вона почала сильно впливати на тата. У тому, що він повинен їсти, як він повинен ходити одягненим, але вона також контролювала, з ким він може спілкуватися. І я, його дочка, не належала до цієї групи людей, на думку Іванни. З татом я зустрічалася лише на дні народження та різдвяні свята, а в іншому мені не пощастило. Іванна Йосипівна подбала про те, щоб він був лише для неї.

Мені було добре з мамою, але мене все одно непокоїло, що тато викинув мене зі свого життя. Перший великий подив я пережила, коли вони розписалися, а мене навіть не запросили. Тато виправдовувався тим, що святкування було маленьке і він не хотів з цього приводу привертати до себе увагу. Лише потім я дізналася, що там була вся родина Іванни. Я терпіти не могла цу жінку до глибини душі.

Коли мені було двадцять років, я переїхала від матері та розпочала нову сторінку зі своїм хлопцем Мироном. Батькові навіть було байдуже, з ким я живу, чи я щаслива і чи добре мені. Кожну зустріч з ним мені доводилося “вигризати зубами”. Минулого літа ми з Мироном заручилися. Ми одразу почали планувати скромне весілля, яке має відбутися цього червня.

У мене є уявлення, кого я буду запрошувати. Звичайно, батьки повинні в цей день бути поруч. Я знала, що точно не хочу, щоб Іванна була там. Для цього немає жодної причини. Коли ми запросили тата на весілля, він одразу заговорив у множині. Мені довелося сказати йому, що я не запрошую Іванну. Він сказав, що це мій обов’язок.

Я намагаюся йому пояснити, що той, хто мене не любить і показує на мене пальцем, не має діла до мого весілля. Але тато все одно приголомшений і вражений, тому висловив своє несхвалення.

– Якщо ти не запросиш Іванну, я теж не прийду , – серйозно сказав він. Я не очікувала цього, тому не змогла зреагувати відразу. Це вразило мене лише через кілька днів.

Я не зміню своєї думки. Я не хочу, щоб Іванна була на моєму святі, і крапка. Вона забрала мого тата, і повинна отримати за це сповна. А щодо тата, я залишаю рішення за ним. Я його єдина дитина. Якщо він хоче упустити можливість побачити мене у весільній сукні заради неї, будь ласка. Нам буде шкода, якщо він дійсно не прийде, але йому дали вибір. Решта залежить від нього.

А як вчинили б ви в такій ситуації?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page