fbpx
гороскоп
Несподіваний поворот долі: що Зорі підготували на суботу для кожного знаку Зодіаку. 29 жовтня – день, коли ви зможете отримати масу задоволення, але не все буде так просто, як би вам того хотілося!

Несподіваний поворот долі: що Зорі підготували на суботу для кожного знаку Зодіаку. 29 жовтня – день, коли ви зможете отримати масу задоволення, але не все буде так просто, як би вам того хотілося!

Читайте актуальний гороскоп на суботу, 29 жовтня 2022 року.

Сьогодні гороскоп чудово підходить для того, щоб провести день у неквапливому спілкуванні з друзями або у родинному колі. Зорі підказують, що це не найкращий час для активних видів спорту, особливо травматичних та екстремальних. Зате проста прогулянка на свіжому повітрі, нехай навіть поряд з домом, а тим більше на природі, принесе вам величезне задоволення.

Овен

Сьогодні Овен стосовно своїх близьких і друзів буде налаштований благодушно. Йому захочеться дбати про них, як про дітей, опікуватися, допомагати і застерігати від помилок. За всієї щирості його намірів, близькі люди можуть бути не в захваті від того, що Овен навчає їх як жити.

Телець

Сьогодні найкраще, що може зробити Телець, це провести час зі своїми найближчими людьми – з батьками та з дітьми. Зорі гороскопу радять Тельцю влаштувати для них маленький сюрприз, наприклад, організувати невелике свято, поїздку в планетарій або похід у кафе. Сьогодні ви налаштовані на одну хвилю, ваші біоритми збігаються.

Близнюки

Сьогодні у Близнюках прокинеться великий оратор! Ну, якщо й не великий, то хоча б непоганий. Близнюкам буде що сказати і вони зуміють вдягнути свої слова в переконливу форму, щоправда, протягом дня вони можуть постійно стикатися з тим, що оточуючі не налаштовані слухати їх вічно.

Рак

Сьогодні ніщо не зможе змусити Рака звернути зі свого шляху! Що б він не задумав, до якої б мети не йшов, його практично неможливо відволікти або тим більше спантеличити. Через це оточуючим може здаватися, що він сьогодні як ніколи самовпевнений і впертий.

Лев

Сьогодні Лев має бути готовим до несподіваних поворотів! Втім, навіть якщо він заздалегідь спланував цей день, йому не треба відмовлятися від намічених завдань та цілей. Так, сьогодні його плани можуть змінитися, проте натомість ситуація відкриє перед ним нові можливості.

Діва

Сьогодні Діва може зіткнутися з непоступливістю та різкістю оточуючих, особливо колег по роботі. На щастя, сама вона матиме гнучкість і дипломатичність за двох, а тому здатна згладити гострі кути і погасити конфлікт ще в зародку. Взагалі, дипломатичність і делікатність Діви сьогодні вигідно виділятиме її на загальному тлі.

Терези

Сьогодні Терези в колі навіть малознайомих людей почуватимуться як риба у воді – їхня соціальна активність б’є ключем! Зорі гороскопу радять їм не зациклюватися на своєму звичному колі спілкування та урізноманітнити його новими знайомствами. Чим більше нових людей зустрінуть Терези сьогодні на своїй дорозі, тим більше шансів на те, що серед них вони знайдуть по-справжньому цікавих і потрібних людей.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіон буде налаштований наполегливо, як ніколи, і націлений лише на перемогу! Навіть якщо в якійсь справі він зазнав краху, Скорпіон повторюватиме спроби знову і знову, доки не досягне успіху. Час ухвалення рішень минув, сьогодні Скорпіону треба діяти.

Стрілець

Сьогодні Стрільцеві корисно трохи побути в ролі гуру, тому зорі гороскопу радять йому провести цей день у колі людей, молодших за віком, нижче за статусом чи рівнем професіоналізму. Іншими словами, у колі тих, хто буде налаштований вислуховувати повчальні історії Стрільця.

Козоріг

Сьогодні Козоріг у будь-якій справі буде налаштований по-бойовому! День не схиляє його братися за дрібні проєкти, і швидше за все, Козоріг буде одержимий втіленням у життя глобальних, амбітних задумів. Навіть якщо не все складатиметься гладко, це його не збентежить.

Водолій

Сьогодні Водолію випаде можливість обдумати якесь рішення, від якого надалі багато залежатиме. На щастя, Водолій не налаштований рубати з плеча, він здатний ретельно зважити всі за і проти. Завдяки аналітичним здібностям, що загострилися в цей день, він зуміє все продумати і передбачити.

Риби

Сьогодні Риби будуть схильні демонструвати впертість з будь-якого приводу! При цьому спроби оточуючих їх обдурити вони можуть приймати в багнети. Не дивно, що за такого категоричного настрою день здатний принести Рибам чимало прикрощів, хоча насправді жодних особливих причин для них немає.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page