Нестор народився на пів місяця раніше терміну, здоровим і красивим. Завдяки йому у мене з’явився сенс у житті, і я нарешті зважилася на розлучення. Якщо навіть заради дитини Максим не зміг взяти себе в руки, то навряд чи щось змінитися найближчим часом

Я раніше ніколи не розуміла жінок, що живуть з чоловіками, які люблять випивати. НЕ рік, не два, а все життя. Вони терплять неповагу до себе, відсутність грошей у родині, і не лише… Я думала, що зі мною таке ніколи не станеться, наївна.

З Максимом ми познайомилися, коли я була на другому курсі. Симпатичний молодий чоловік, він умів викликати прихильність до себе дівчат. Це тепер я бачу, що все було дешевою показухою, а тоді я вірила, ловила буквально кожне слово. Ресторани, нічні клуби, казино, він легко розкидався грошима, такий “поганий хлопець”, а й доглядав красиво, чіпляв своєю зацікавленістю. І я попалася.

У той час його звички були не настільки очевидні. Навіть через рік, коли ми зіграли весілля, я продовжувала обманюватися. А потім ми стали жити разом. Людина могла просто пропасти серед ночі, вийшовши на вулицю на пару хвилин, і добре, якщо повертався на наступний день. На всі питання відповідав коротко: справи. Я переживала, намагалася з ним розмовляти, мене слухали, погоджувалися, але всі прохання так і залишалися на рівні побажань.

Коли я дізналася, що ношу під серцем дитя, то щиро думала, що все зміниться. Максим був дуже радий такій новині, цілий тиждень він проводив вечори зі мною, а потім знову пропав. Один знайомий порадив пошукати його у спільного друга, і я зважилася. Ту картину важко забути: обшарпані стіни квартири, сморід…

І тут я знайшла свого чоловіка, що я пережила в той момент. В цей же вечір я зібрала речі і поїхала до мами. Максим випрошував прощення, їздив до мене кожен день, обіцяв, що він більше так чинити не буде. Протримався перший раз цілий місяць, а потім знову зірвався. Далі все частіше і частіше пропадав “у справах”.

Чим ближче до народження синочка, тим більше міцніла впевненість, що нічого доброго не чекає нашу сім’ю. У пологовому будинку я не могла додзвонитися до Максима цілу добу, мені потрібні були терміново гроші на платну палату, довелося просити подругу, придумуючи виправдання. Нестор народився на пів місяця раніше терміну, здоровим і красивим. Завдяки йому у мене з’явився сенс у житті, і я нарешті зважилася на розлучення. Якщо навіть заради дитини Максим не зміг взяти себе в руки, то навряд чи щось змінитися найближчим часом.

Мене звинувачували в усіх гріхах, дорікали в зрадах, на суді Максим показував себе “зразковим чоловіком і батьком”, хотів зберегти сім’ю, але я відмовилася. Як виявилося, не дарма, адже у нього вже була нова “кохана”, яка була готова терпіти всі його гулянки.

У мого сина немає батька, якщо про існування Нестора згадує Максим, то значить він знову в запої. День-два, і знову тиша на тиждень, два. Єдине, про що я переживаю, щоб син не був схожий на батька, я зроблю все можливе, щоб Нестор виріс іншим.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – medidermbaby

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook