fbpx
гороскоп
Невдачі вже підстерігають: цим трьом знакам Зодіаку до кінця тижня треба бути максимально уважними. Буде важко, та Всесвіт переконаний, вам ці випробування під силу! Українці – Незламні!

Невдачі вже підстерігають: цим трьом знакам Зодіаку до кінця тижня треба бути максимально уважними. Буде важко, та Всесвіт переконаний, вам ці випробування під силу! Українці – Незламні!

До 16 жовтня цим представникам не везтиме буквально ні в чому! Побережіть свої нерви.

Астрологи попереджають, невдачі можуть бути різного характеру, як пов’язані з роботою, так і з сімейними обставинами. По можливості “помовчіть”, не встрягайте в перепалки, оскільки кожне слово буде мати дуже велике значення.

Хто ж потрапив у немилість Всесвіту:

Близнюки

Ви часто “ризикуєте” за кермом. До кінця тижня Всесвіт просить цього не робити. Щось погане підстерігає вас Це не обов’язково, що щось трапиться. Може бути й незначна поломка транспорту, яка буде доволі затратною. Штраф – це найдрібніше, що може відбутися з вами на поточному тижні.

Якщо ви вирушаєте в дорогу, постарайтеся не відволікатися ні на що стороннє. У ролі пішохода також будьте дуже акуратними. Переходьте дорогу тільки там, де це дозволено правилами.

Береженого Бог береже – не забувайте!

Скорпіони

Вам потрібно бути обачними і при першому нездужанні йти до спеціаліста. Всесвіт наполегливо не рекомендує говорити собі – саме пройде!

Всесвіт закликає вас не економити на своєму стані і відповідально ставитися до всіх порад фахівців у білих халатах.

Риби

Від поганих новин вам не відсторонитися. Астрологи не уточнили з якого саме сектора життя, проте це може бути якийсь тривожний дзвінок або неприємний лист. Швидше за все, цей контакт принесе вам переживання, турботи, нерви або навіть сльози.

До того ж Рибам варто постаратися не нервувати, оскільки через напружений емоційний стану можливі “бурі” з рідними до неділі 16 жовтня!

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page