fbpx
життєві історії
Таня думає, що охомутала мого сина, і тепер заживе щасливо. Але я відразу дала зрозуміти, що ніколи її в своїй квартирі не пропишу. Але коли Боженька подарував їм дитинку, Максим покликав нас на розмову. – Треба сина прописати, ми інакше допомогу не отримаємо! – Я не здавалася і тягнула час, наскільки могла. Крутить Таня Максимом, як тільки може

Таня думає, що охомутала мого сина, і тепер заживе щасливо. Але я відразу дала зрозуміти, що ніколи її в своїй квартирі не пропишу. Але коли Боженька подарував їм дитинку, Максим покликав нас на розмову. – Треба сина прописати, ми інакше допомогу не отримаємо! – Я не здавалася і тягнула час, наскільки могла. Крутить Таня Максимом, як тільки може.

Максим – єдиний син у сім’ї Йосипа Андрійовича та Катерини Степанівни. Протягом усього життя вони всі сили та кошти вкладали у свого ненаглядного синочка. Максим закінчив університет. Він пішов працювати, у всьому йому допомагали батьки. Через якийсь час його за розподілом перенаправили в маленьке місто на 6 місяців як відрядження.

Там він зустрів Тетяну – скромну дівчину, привабливу та милу. Тому вона йому сподобалася. Мати з батьком дзвонили синові щодня кілька разів. Вони цікавилися його справами, здоров’ям. Найбільше засмучувалася мати. Якщо він довгий час не брав слухавку, то вона його потім повчала і йому доводилося погоджуватися. Одним словом, батьки мали свій сценарій розвитку життєвих подій у долі сина.

Молоді зустрічалася після роботи вечорами, гуляли, спілкувалися, ходили до кафе. Максим повідомив батьків, що у нього з’явилася дівчина Таня. За цим повідомленням був справжній допит з боку матері: звідки дівчина родом, де вчилася і працювала. Потім вона знову вказувала синові, щоб він не надумав закохуватися і привозити її з собою назад додому. Адже Тетяна могла виявитися не тою, ким є насправді.

– Ти ж у нас такий довірливий! Тебе будь-хто обведе круг пальця.

Але в цей момент у Максима прокинувся справжній чоловік. Він не послухався батьків і тому став діяти по-своєму. Через 2 місяці Тетяна зрозуміла, що при надії. Максим був на сьомому небі від щастя. Він опікувався нареченою, немов кришталевою вазою.

Говорити про щось своїм батькам він не наважився – подумав, що це буде сюрприз. Відрядження добігло кінця. Максим та Таня поїхали до його батьків. Але батьки навіть слухати сина не хотіли. Він сказав, що про все домовиться із ними. Максим посадив Тетяну у своїй кімнаті і почав говорити, що все буде добре.

Через місяць вони відгуляли весілля. Але без урочистостей – все скромно. Була лише мама Тетяни. А ось з боку Максима нікого не було – вони не прийняли невістку. Коли Максима не було вдома, то свекруха чіплялася до Тані.

– Тобі все одно нічого не дістанеться! Навіть можеш не сподіватись на квадратні метри. Ви, приїжджі, всі такі мудрі, закрутите голову чоловіку, а потім хочете жити на всьому готовенькому!

Тетяна засмучувалася, вона була за вдачею скромною і спокійною дівчиною, яка не звикла до образ. Вечорами розповідала про все чоловікові, той висловлював невдоволення батькам і йшов проти них. Вони вигукували йому навздогін:

– Сину, ти геть не мудрий! Вона ж тобою крутить, як тільки хоче! Їй потрібний не ти, а твої квадратні метри!

У Тетяни народився син. Максим забрав її з дитиною і привіз до будинку. На подив, після появи онука свекруха та свекор змінили гнів на милість. Хлопчик був дуже схожий на батька і це змогло розтопити злість у серцях бабусі та дідуся. Видно було, що онука вони насправді люблять. Молодь почала збирати документи, щоб отримувати дитячу допомогу. І їм потрібна була прописка. Максим  пішов до матері, щоби все оформити.

Спершу свекруха казала, що не треба нічого оформляти, що вони самі даватимуть гроші на онука. І взагалі ще всі встигнуть — до чого цей поспіх?

А сама продумувала в голові варіанти, запідозрила невістку в поганому намірі, що та хоче отримати частку в їхній квартирі. А сама піде від чоловіка. Але їй нічого не дістанеться. Не вийде їх обманути!

Минали місяці, настав час стати в чергу в дитячий садок. Тому питання стало рубом знову. На той момент молоді вже переїхали до окремої квартири. Прописали там дитину, лише нікому про це не сказали. Свекруха ось що вигадала і повідомила молодим:

– Тетяно, ти ж знаєш, що ми до тебе ставимося не дуже добре. Ти так і не змогла завоювати нашу з батьком довіру. Вас таких приїжджих тут мільйон, яким дай тільки прописатися. Я вже була у нотаріуса і домовилася, щоб ти там підписала документи, що у разі розлучення ти ні на що не збираєшся претендувати. Тоді ми заспокоїмося. Добре? Все одно іншого виходу не маєш.

Після цієї розмови Максим з Тетяною не витримали — скільки можна? Тетяна розплакалася. Максим розлютився. Він приїхав до батьків і влаштував там “бурю”.

Невже ви настільки черстві? Чим я це заслуговую? Чим це заслуговує Таня? За що ви так із нашою родиною? Ви самі винні в тому, що я тепер ставитимуся до вас інакше. Я не дозволю так відноситись до своєї дружини. Я зробив цей вибір. Я відповідаю за свою сім’ю. І я вирішу це питання. Якщо ви не захотіли по-доброму, то буде інакше.

Якщо ви поставили їй умови, то я поставлю їх і вам. Ви більше не побачитесь з онуком. Ми знайдемо, де його прописати. Після цих слів Максим пішов. Залишив батьків у повному здивуванні.

Фото ілюстративне