fbpx

Невістка і брат просто залізли на голову і у кишеню до моєї мами! Мало того, що невістка буда від початку з дитиною, бо вже мала шлюб раніше, так вони з Денисом ще й спільну завели! І чим думали?

Невістка і брат просто залізли на голову і у кишеню до моєї мами! Мало того, що невістка буда від початку з дитиною, бо вже мала шлюб раніше, так вони з Денисом ще й спільну завели! І чим думали?

Мій брат Денис одружився з жінкою, у якої до шлюбу з ним вже була дитина, моя мама це підтримує і вже 8 років усіляко допомагає родині брата у вихованні дітей та фінансових питаннях.

Адже два роки тому вони додумалися народити спільну дитину, і це стало початком усіх маніпуляцій по відношенню до мами, і я на це просто дивитися не можу, а мама піддається.

Почалося все з заяви Дениса, мовляв, мама мало допомагає з дітьми, а його дружина сама не справляється. Потім брат обернув все якось таким чином, що мама стала їм оплачувати з пенсії комуналку, а ще платити Денису за якісь справи, які він робить для неї.

Поїздка кудись на його машині закінчується тим, що він просить заправити машину, причому – повний бак, навіть коли поїхати треба зовсім недалечко.

Я на це все дивилася крізь пальці, але вже не можу, бо останнім часом ця зневага брата до матері переросла в байдужість. Ось недавно був випадок, коли він змусив маму, яка щойно перехворіла, взяти дітей на вихідні, оскільки вони обоє працюють.

Я пробувала говорити про це все з мамою. На думку мами, всі рішення Денис приймає під впливом дружини, бо у неї молодші батьки, які дають їм гроші, мої батьки не можуть цього зробити, але компенсують все увагою і постійними подарунками, тому я думаю, ось таке ставлення невістки до нас.

Денис з дружиною ніколи не питають у мами й тата, як у них справи, і чи не зайняті вони, а просто ставлять перед фактом, що їм треба те чи інше. Наш батько ніяк не бере участі в цьому, оскільки не хоче псувати стосунки.

І я зовсім не знаю,о мені робити, як припинити цю безкінечну експлуатацію мами? Я не можу забрати батьків до себе, але постійно їм допомагаю. А батьки – братику.

Якось, під час якоїсь суперечки, брат кинув мені: «Давай нам гроші ти, а ми не буде у мами брати». ось що тут можна вдіяти і порадити???

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page