fbpx

Невістка на кухні чистила картоплю, тому я вирішила скористатись моментом, і поговорити з сином. Він і словом не обмовившись у свій захист, взяв Ліду за руку і направився в свою кімнату, а через пів години вони вийшли з чемоданом в руках. А згодом я зустріла невістку біля торгового центру. Досі руки тремтять, як згадую той момент

Невістка на кухні чистила картоплю, тому я вирішила скористатись моментом, і поговорити з сином. Він і словом не обмовившись у свій захист, взяв Ліду за руку і направився в свою кімнату, а через пів години вони вийшли з чемоданом в руках. А згодом я зустріла невістку біля торгового центру. Досі руки тремтять, як згадую той момент

Скажу відверто, я так раділа, коли мій синок заліз під крило своєї дружини, але коли вони почали мене об’їдати, я не стрималася.

Мій син Петро був трохи повненький і я сильно переживала, що він не зможе знайти собі дівчину. Зазвичай таких дівчата не люблять, їм підтягнутих подавай. Тому коли він одружився, я була неймовірно щаслива. А ще молоді попросилися жити у мене, і це була додаткова радість, оскільки син буде під постійним моїм наглядом. Тим більше, я знаю які страви йому подобаються, скільки солі і перці додавати, і що смак лаврового листа йому не подобається.

Та вийшло так, що Ліда, моя новоспечена невістка, виявилася такою ж пампушкою, як і мій син, і апетит в неї, ще той. Вони постійно щось жували. Сніданок плавно перетікав на обід, потім на вечерю. Я втомилася нескінченно готувати. До того ж, молоді постійно знаходилися вдома. Петро звільнився, бо отримував небагато і хотів знайти більш вигідний варіант, а Ліда просто чекала роботи, де нічого не потрібно робити, а гроші платять.

Я до останнього сподівалася, що ось вони почнуть змінюватися, ворушитися і все буде добре. З’явиться стимул для схуднення. Але минуло два місяці, а результатів жодних. Я почала скаржитися чоловікові, що в мене більше нема сил усе це терпіти. Він порадив сказати про це безпосередньо синові. Я довго зважувала всі за та проти. Не хотілося виглядати сварливою свекрухою. Я ж надіялась, що вони подарують мені онука, і мовчала до останнього.

Коли невістка на кухні чистила картоплю, я тихенько зайшла в кімнату до сина і вирішила з ним серйозно поговорити. Ну, дуже було незручно, але я сказала, що ми не в силі з татом їх обох прогодувати. Я так і сказала, що у Ліди дуже хороший апетит, а коли буде в цікавому стані, то взагалі нам хоч за голову берись. Він же чоловік, сам має забезпечувати свою сім’ю. Я порадила задуматися над тим, що переїхати від нас на орендовану квартиру.

Петро дуже образився. Йому здавалося, що його “кинули”. Він нічого не відповівши пішов на кухню, взяв Ліду за руку, і направився в свою. кімнату. За пів годинки вони вийшли з чемоданом в руках і направились до виходу.

Мій син зі мною навіть не попрощався. Натомість Ліда взяла мене за руку і попросила вибачення…

Діти орендували квартиру, і з того, що ми дізналися, миттю знайшли собі роботу – двоє.

Якось я з чоловіком приїхала в торговий комплекс скупитися трішки, це було ближче вечора, і вже трішки темніло. Я йшла попереду, а чоловік зачиняв машину. Здалеку я побачила невістку, яка пакувала продукти в багажник.

І в якусь мить я зрозуміла, що в мою сумку хтось вхопився зі всієї сили. Я навіть вигукнути нічого не встигла, як побачила перед собою Ліду, яка вже встигла повалити цього злодюжку на землю.

Він ледве видерся і кинувся навтьоки, але охорона, дякувати Богу, його спіймала.

Я дуже налякалася і почала плакати. Думала, що я з невісткою так не красиво вчинила, а вона не задумуючись стала мене рятувати.

Після цього випадку ми з Лідою стали двома подругами. Моя невістка влаштувавшись на роботу досить схудла. Петро, як я згодом побачила, намагався не відставати від дружини, і також “отримав” гарні форми. До нас вони не повернулися, їм сподобалося жити окремо. Зате в гості один до одного ми ходити не забуваємо.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page