fbpx
життєві історії
Невістка не пускає в свою квартиру: «Зустрічайтеся з сином на нейтральній території!»

– Відносини з Наталією Миколаївною, моєю свекрухою, у нас не склалися з самого початку, – розповідає тридцятидворічна Уляна. – Зовнішність моя їй не підійшла категорично! Та так буває. Коли вона мене побачила в перший раз, трохи не знепритомніла, хоча Дімка запевняв, що маму підготував, і шоку не буде. Ага … Як би не так!

Зовнішність в Уляни дійсно досить специфічна: татуювання, пірсинг, голена голова – мабуть, шістдесятлітня Наталія Миколаївна уявляла собі наречену сина якось не так. Але любов зла, і серцю не накажеш.

Симпатичний респектабельний Дмитро, бігали за ним юрбами однакових красунь вибрав собі дружину, на яку, за словами свекрухи, «без сліз не поглянеш».

Уляна і Дмитро одружилися п’ять років тому, не дивлячись на те, що Наталя Миколаївна була категорично проти цього весілля, і живуть тепер в квартирі Уляни. Живуть добре і дружно.

Дмитро зробив в двійці дружини сучасний ремонт, купив нові меблі. Це, а також категоричне небажання Уляни народжувати дітей (Дмитро, до слова сказати, начебто не проти спадкоємців, але раз дружина не хоче, то він і не наполягає) підкинуло дров у топку нелюбові свекрухи до невістки.

– У всіх нормальні сім’ї! – зітхає Наталя Миколаївна. – А у Дімки – незрозуміло що! І що він знайшов у цій своїй, а? Жах просто! На руках її носить, на курорти возить, ремонт їй в квартирі зробив… Я йому кажу – ти дурачок, навіщо тобі це треба, вкладатися в чужу квартиру! Було б хоч своє, а так! Завтра розлучитеся – підеш адже, в чому стояв! А він тільки руками на мене махає  ,,Мамо, не хвилюйся, я розберуся!” Я вже бачу, як він розбирається, ех! Розкручують його по повній програмі, дурника…

До слова сказати, сам ремонт, який син нібито зробив в квартирі дружини, Наталя Миколаївна на власні очі не бачила. Знає про нього лише тому, що, поки йшли роботи, Дмитро з Уляною з’їжджали на три місяці в знімну квартиру.

– Уявляєш масштаб? – розповідає Наталія Миколаївна кращій подрузі. – Якщо з’їжджати довелося з квартири, значить, там не просто стелі побілили і шпалери поклеїли! Як уявлю, які син гроші туди вклав… Мабуть замінили все, що можна!

– Так піди і подивися, що там у них, – радить подруга. – Цікаво ж!

Наталії Миколаївні, зрозуміло, дуже цікаво подивитися хоч одним оком, як живуть молоді. Але в гості її не запрошують. У квартирі невістки після ремонту вона не була ні разу.

– Це твоя «ця», ну… страхолюдина проти, щоб мати прийшла в гості? – приступала Наталя Миколаївна з допитом до сина.

– Мамо, ну а що ти хочеш? – одного разу зірвався той. – Як ти до неї ставишся, так і вона до тебе, ти хіба не бачиш? Ти її по імені назвати не хочеш, ну, напевно, твоє право, але тільки не чекай, що вона тебе в гості буде кликати. Вона теж не зобов’язана…

Насправді Уляна дійсно проти відвідувань свекрухи, про що відкрито сказала чоловікові. Не ображайся, мовляв, але з мамою своєю зустрічайся на нейтральній території. У своєму будинку бачити людей, які мене ненавидять, я не хочу.

– Вона з нього мотузки в’є і ноги об нього витирає, а він, як ганчірка! – журиться Наталія Миколаївна. – У своєму домі взагалі ніякої поваги не має, виходить! Він живе в цій квартирі, заробляє, вкладається – і при цьому мати рідну запросити в гості не може. Тьху!

Як вважаєте, має невістка моральне право заявити чоловікові – щоб матері твоєї ноги в моєму домі не було, навіть якщо житло юридично належить їй?

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

facebook