fbpx
життєві історії
Невістка у мене хороша дівчина. Вони з сином живуть у нас в селі, збирають на свою квартиру в райцентрі. Галя допомагає. Я її влаштувала на роботу в селищну раду. Ось тільки щось у неї, мабуть, не так в організмі. Молода, а кожного дня одяг, що вранці на роботу вдягла – у прання кидає. Це ж треба, так пітніти в її віці, що одежина – на раз. Ніякого порошку не наберешся

Одружився наш син Макар з Галею рік тому, вона з райцентру, з інтернату, сирота.

Ми одразу молодих до себе тимчасово пожити, щоб вони мали змогу трохи накопичити, додати до подарованих на весілля грошей і вкластися в квартиру у новому районі райцентру. У них окрема кімната з дверима, ніхто ні кому не заважає, миримося чудово.

Так ось. Невістка у мене хороша дівчина. Галя допомагає і в домі, і по господарству. Я її влаштувала на роботу в селищну раду, ще вона на якомусь сайті віддалено підробляє і, до речі, не погано отримує. Та ми у них навіть на комунальні не просимо – нехай збирають. Продукти вони часто купують, і то добре.

Одним словом, все у нас нормально, є лише одна річ, яка мене дуже дивує і навіть бентежить. Щось у невістки, мабуть, не так в організмі. Молода, а кожного дня одяг, що вранці на роботу вдягла – у прання кидає. Це ж треба, так пітніти в її віці, що одежина – на раз. Ніякого порошку не наберешся!

Ну, я ще могла б зрозуміти футболку чи майку влітку після одного разу іноді треба дійсно прати, ну але ж вона так само робить і зі светрами, джинсами, колготками, сукнями, спіднім… Навіщо, скажіть мені, будь ласка, прати після першого ж одягання джинси чи теплу кофту?..

Ну явно щось не так у неї з потінням, якесь воно обільне занадто, чи що тоді, як це пояснити? Постільне, бачу, вона теж два рази на тиждень міняє, а то й частіше!

От не знаю, чи таки поговорити з Галею? Може, в неї дійсно проблема якась, а якщо це в неї просто забаганка чи нав’язлива ідея така – то нехай хоч порошок тоді купують, а то ж справді не напасешся!

А з іншого боку – якось і незручно наче таку тему з невісткою підіймати…

Не спитаєш же прямо: Галю, ти що, потієш як мужик стокілограмовий, що джинси раз одягнеш – а ввечері вони вже в корзині для прання?..

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, спеціально для Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page