fbpx

Незабаром ці знаки Зодіаку зіткнуться з конфліктами: Сатурн входить у сузір’я Риб, молодий Місяць знаходиться в Овні, а Меркурій починає ретроградний рух у Тельці

Незабаром ці знаки Зодіаку зіткнуться з конфліктами: Сатурн входить у сузір’я Риб, молодий Місяць знаходиться в Овні, а Меркурій починає ретроградний рух у Тельці

Наступні кілька днів будуть насиченими конфліктами, що назрівають між трьома знаками. Ми розповідаємо, на кого це вплине.

Конфлікти – це частина життя. Кожному іноді доводиться стикатися з напруженістю з більш-менш близькими людьми. У професійній чи особистій сфері можуть виникнути конфлікти.

Деякі з них тривіальні та швидко вирішуються. Інші, з іншого боку, можуть виконувати більш складні повороти та споживатимуть набагато більше енергії. Кожен відреагує по-різному. Це також залежатиме від того, що це стосується з точки зору прихильності та почуттів.

Усе, що дійсно має для вас значення, як правило, захищатиметься з більшою запеклістю та розглядатиметься з більшою завзятістю. Різні знаки зодіаку мають різні риси характеру, які також впливатимуть на спосіб вирішення конфліктів. Астральні рухи не допомагають задобрити зодіак.

Сатурн входить у сузір’я Риб, молодий Місяць знаходиться в Овні, а Меркурій починає ретроградний рух у Тельці.

Конфлікти можуть сприяти зростанню

Лев

Конфлікти будуть турбувати вихідців з Лева в найближчі дні. Завжди настільки зосереджений на своїх цілях, Лев останніми тижнями показав, що він є важливою та надійною складовою на професійному рівні.

Його партнери і начальство прекрасно знають, що Лев, незважаючи ні на що, здійснить поставлені ним проєкти. Однак у деяких це також викликає ревнощі. Вони отримають зловмисне задоволення, ставлячи перешкоди на шляху Лева і ускладнюючи справи.

Тим не менш, ці порушники порядку можуть гірко про це пошкодувати, тому що Лев закінчить тим, що закликатиме всіх до порядку та поваги.

Терези

В особистому житті представникам Терезів також доведеться зіткнутися з конфліктами.

Деякі низькі удари можуть надійти від їхнього близького оточення та викликати серйозну напругу. Тим не менш, це буде хороша можливість викрити деяких самозванців.

Конфлікти справді цікаві тим, що іноді виявляють певні риси характеру, які люди хотіли б приховати. Саме в тесті Терези розпізнають, в даному випадку, своїх ворогів!

Очевидно, мова піде про те, щоб винести з цього вагомий урок і краще оточити себе в майбутньому. Це не означає, що ми повинні бути менш відкритими, але, можливо, трохи обережнішими, простіше кажучи.

Риби

Згодом конфлікт також прийме несподівану форму в житті Риб. Навіть якщо певні тертя з оточуючими діятимуть як каталізатор, представникам цього знаку доведеться вести переговори саме з собою!

Час, який Риби проводять у своїх фантазійних світах, може заважати їхньому реальному життю. Цей рік знаменує вирішальний поворот у житті цього знаку, який прагне стати на землю.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page