fbpx

Незабутні моменти, правда, не для всіх: тижневий гороскоп кохання на 20-26 березня 2023 для всіх знаків Зодіаку. Кому зроблять пропозицію, а хто розійдеться з партнером і сильно про це пошкодує!

Незабутні моменти, правда, не для всіх: тижневий гороскоп кохання на 20-26 березня 2023 для всіх знаків Зодіаку. Кому зроблять пропозицію, а хто розійдеться з партнером і сильно про це пошкодує!

Щотижневий любовний гороскоп на 20-26 березня 2023 року підкаже, чим варто керуватися в любовному житті прямо зараз. Перевірте, що вас чекає.

Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто почати хвилюватися? Прочитайте любовний гороскоп на цей тиждень і дізнайтеся, чого очікувати.

Тижневий гороскоп кохання на 20-26 березня 2023 для всіх знаків Зодіаку

Вам цікаво, що станеться у вашому любовному житті найближчим часом? Якщо ви хочете підготуватися до майбутніх днів, прочитайте свій любовний гороскоп на цей тиждень.

Гороскоп кохання на тиждень 20-26 березня 2023 року – Овен

Овни дізнаються, що близька людина приховує від них таємницю. Хоча вона довго намагалася створити в їхній уяві певний образ, тепер вона почне діяти зовсім не так, як раніше. Її недоліки та слабкості випливуть на світло, а також темні таємниці. Однією з них може бути романтика. Овен буде здивований цим.

Гороскоп кохання на тиждень 20-26 березня 2023 року – Телець

Тельцям варто задуматися про своє майбутнє. Якщо вони не можуть подружитися з людиною, з якою зараз зустрічаються, вони не зможуть побудувати з нею щасливі стосунки на все життя. Чи варто вкладати гроші в роман, який рано чи пізно закінчиться? Краще не грати ні чужими, ні своїми почуттями.

Гороскоп кохання на тиждень 20-26 березня 2023 року – Близнюки

Близнюкам  потрібно остерігатися романів зі старшими людьми. Їх обдурять і скористаються ними, якщо вони вирішать вступити в такі стосунки. Лише через деякий час вони виявлять, що в цій домовленості їх не сприйняли серйозно. Поки вони планували спільне майбутнє, інша сторона про такі речі взагалі не думала.

Любовний гороскоп на тиждень на 20-26 березня 2023 року – Рак

Раки пошкодують, якщо почнуть на когось тиснути. Інша людина не захоче говорити з ними про стосунки і зробить висновок, що вони повинні відступити. Це засмутить їх, але водночас вони зрозуміють, що їхні очікування були занадто високими. У своїх наступних любовних відносинах вони вирішать бути більш обережними.

Любовний гороскоп на тиждень 20-26 березня 2023 – Лев

Леви зрозуміють, що прикидатися кимось іншим не варто. Настав час відкрито висловлювати свої потреби. Тільки так вони матимуть шанс створити стосунки з кимось схожим на себе. Якщо вони підлаштовуються під оточуючих людей, вони завжди почуватимуться нещасними.

Тижневий гороскоп кохання на 20-26 березня 2023 року – Діва

Дівам варто частіше посміхатися. Хтось може зацікавитися ними, але відчуває страх від їхньої поведінки. Вони часто скаржаться, тому їм важко догодити. Досить, щоб вони навчилися цінувати зусилля інших і виявляти вдячність за когось, щоб почати старатися для них набагато частіше.

Тижневий гороскоп кохання на 20-26 березня 2023 року – Терези

Терезам варто порадитися з друзями, що краще зробити зараз. Їм самим може бути важко правильно оцінити ситуацію. Вони занадто м’яко або занадто суворо будуть судити кохану людину, чим завдадуть собі багато неприємностей. Їхні друзі дивитимуться на речі дистанційовано і зроблять відповідні висновки.

Тижневий гороскоп кохання на 20-26 березня 2023 року – Скорпіон

Скорпіони захочуть дати шанс тому, хто вже вирішив від них відмовитися. Це виявиться великою помилкою, тому що інша людина хоче повернутися до свого життя, щоб просто повеселитися. Скорпіони швидко пошкодують, якщо спробують будувати якісь плани, пов’язані з нею.

Любовний гороскоп на тиждень 20-26 березня 2023 року – Стрілець

Стрільцям  не варто переводити слова коханої людини на жарт, оскільки таким чином вони продемонструють брак співпереживання та розуміння. Краще усвідомити, що інша людина також має проблеми і іноді почувається гірше, ніж зазвичай. Тоді він чекає підтримки, а не критики.

Гороскоп кохання на тиждень 20-26 березня 2023 року – Козеріг

Козероги будуть ревнувати того, хто донедавна здавався надзвичайно залученим до їхнього знайомства. Але тепер він зацікавився іншим, і вони не знають, що з цим робити. Гороскоп вказує, що вони ніяк не впливають на цю ситуацію. Якщо хтось захоче піти від них, вони не зможуть його зупинити.

Гороскоп кохання на тиждень 20-26 березня 2023 року – Водолій

Водолії захочуть думати про когось так, ніби вони вважають його майже своєю власністю. Однак найближчі дні покажуть їм, що таке сприйняття неправильне. Ситуація може змінитися в будь-який момент, і інша людина може вибрати для себе щось інше. Варто проявити більше зобов’язань, щоб не втратити їх.

Тижневий гороскоп кохання на 20-26 березня 2023 року – Риби

Рибам не варто скаржитися на поведінку партнера. Варто запитати друзів, як виглядають їхні любовні стосунки – вони побачать, що самі перебувають у набагато кращому становищі. Хоча деякі речі здаються їм очевидними, насправді вони вимагали від коханої людини чималих зусиль. Настав час навчитися дякувати за них.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page