fbpx
життєві історії
– Ні, дівчатка, не дочекаєтеся ви мого весілля, – зі сміхом відповідає подругам Софія, – розбіглися ми з Ігорем минулого тижня. Ініціатива? Моя, чия ж ще. Ну який завидний наречений, я теж так думала, коли ми разом жити вирішували, та заяву віднесли. Добре, що у мене розуму вистачило. Це ж треба, він на мене ще й копійки не витратив, а вже обурений майбутніми витратами ЙОГО грошей!

– Ні, дівчатка, не дочекаєтеся ви мого весілля, – зі сміхом відповідає подругам Софія, – розбіглися ми з Ігорем минулого тижня. Ініціатива? Моя, чия ж ще. Ну який завидний наречений, я теж так думала, коли ми разом жити вирішували, та заяву віднесли. Добре, що у мене розуму вистачило не доводити до кінця це безнадійне підприємство.

Соні 28 років, заміж начебто і пора. Вся рідня дівчину замучила вже натяками. Навіть мама, познайомившись з кавалером дочки, шепотіла на кухні:

– Соня, ну на це-то раз, дивлюся хороший же попався. Ось який діловий і серйозний! Не дурний, виходь, нам з батьком онуків хочеться побавити, поки ми ще бадьорі.

Соня і сама думала, що з Ігорем має щось вийти. У неї були кавалери і до цього, але все не те.

Сама дівчина не те що б перебирала, просто не до цього було: вивчилася, знайшла роботу, зробила кар’єру. Купила квартиру простору, сама, без всяких іпотек і фінансової допомоги родичів.

Мнблі завезла, а потім машину купила, почала накопичення робити: на майбутніх дітей.

– Ну не цікаві мені хлопці, які в 30 років живуть з мамою і з усіх інтересів тільки пиво по п’ятницях і горілка по суботах. Були залицяльники, а як же. Тільки чи мені з ними нецікаво було, або їм зі мною, а деякі відразу розміром мого окладу цікавилися.

З Ігорем вона познайомилася на діловому заході. Він працював в начальником відділу у фірмі. Зачепилися поглядами, потім їх призначили разом працювати над одним з проектів.

Проект здали вчасно, а потім почали і зустрічатися. Ігор був цікавим співрозмовником, розбирався в мистецтві, красиво залицявся.

– Я від його манер тоді голову втратила: стілець у кафе відсуне, щоб я сіла, дверцята в машині відкриє, щоб я вийшла. Інтелігентний, начитаний, цілеспрямований.

Їхнє фінансове становище було приблизно однаковим. У Ігоря була квартира, машина, його батьки жили далеко. Так що все хлопець досяг сам.

– Він мені зізнавався, що я зачепила його своєю доглянутістю, тим, як бездоганно лежтть волосся, як сидить на мені діловий костюм.

Хоча батьки Соні були звичайним людьми: мама медпрацівник, тато майстер на заводі.

Соня і намагалася. Так-то вона завжди витрачала досить багато коштів на підтримку іміджу. Маски для волосся робила вдома, але купувати намагалася якісні. Манікюр, педикюр…

Думаю, що жінки мене зрозуміють і здогадаються, скільки коштують всі ці процедури.

Прикро звичайно, непомітно, коли доглядаєш за собою регулярно, але грошей йде сила-силенна. А якщо перестаєш все це для себе, коханої, робити, то помітно стає відразу.

Та й відчуття жінки, яка знає, що вона бездоганна до кінчиків волосся – непередавані.

– Так, ви зовсім інші, – сміялася мама, – це ми зберігали порвані колготки, щоб одягати їх під штани, а ви молодці! Нічого на собі економити, правильно дочко! Якщо є можливість – балуй себе!

Відносини з Ігорем розвивалися поступово, але неухильно. Вони подали заяву в ЗАГС і вирішили жити разом.

– Я поставила умову: живемо у мене. І до роботи ближче, і просторіше, і на своїй території я затишніше себе почуваю. З’їхалися ми.

До весілля залишалося трохи більше місяця. Жартома почали молоді домовлятися вже про імена для майбутніх дітей і про планування сімейного бюджету.

– Тут я і озвучила, скільки і чого мені треба, ну і приблизно ціну цього всього. При цьому, дохід у нас з Ігорем був приблизно однаковим.

Кавалер відчув здивування, потім пішов у ванну кімнату, щоб розглянути, що за флакончики стільки коштують, потім поліз в інтернет, дізнатися вартість звичайних для Соні салонних процедур.

– А потім і каже, що це примха і можна обійтися дешевше. Як, – кажу, – дитячим милом митися і дитячим кремом мазати? І на що я буду схожа?

Розгорівся перший і останній в їх спільному житті  скандал. Кричав Ігор:

– Навіщо платити за труси цілий статок? Я не розумію! А нігті можна підпиляти і вдома. І навіщо масаж, якщо спина не болить? А в інтернеті повно способів, як недорого і якісно з доступних засобів зробити відмінні засоби по догляду за тілом.

– Ну я витрачаю не всі свої гроші на це, я ж заробляю достатньо, – спробувала заперечити збита з пантелику Соня.

– А коли ти народиш і вийдеш в декрет, то гроші на твої примхи буду вже витрачати я! – заявив наречений, – а я не маю наміру викидати їх на вітер! Це витрачання грошей на вітер – я не дозволю, щоб у моїй родині був такий величезний список витрат.

На ці істеричні вже вигуки, Соня і побажала Ігорю, щоб в ЙОГО сім’ї дружина обходилася шматком господарського мила і при цьому цвіла, пахла і виглядала добре.

– Зібрала я його речі і виставила. Це ж треба, він на мене ще й копійки не витратив, а вже обурений майбутніми витратами ЙОГО грошей, – сміється Соня, яка знову вільна, щаслива і задоволена.

Мама повздихала трохи і погодилася, так, з таким чоловіком, мабуть, і доведеться діряві колготки носити, заради економії.

Ага, а поживи я з ним років 5, він і почне на сторону поглядати: на тих, хто на собі не економить або на тих, у кого чоловіки не такі ниющі!

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook