fbpx
життєві історії
– Ні, ну ти тільки уяви! На море поїхав!  звичайно, знала, що він в розлученні і у нього там є дитина. Він часто до них їздить, тому що дуже прив’язаний до сина. Але їхати на море з колишньою дружиною! Це взагалі нормально?! – розповідає моя подруга

– Ні, ну ти тільки уяви! На море поїхав!  звичайно, знала, що він в розлученні і у нього там є дитина. Він часто до них їздить, тому що дуже прив’язаний до сина. Але їхати на море з колишньою дружиною! Це взагалі нормально?! – розповідає моя подруга.

Вона три місяці як познайомилася з ідеальним в усіх відношеннях чоловіком, чиїм єдиним недоліком була колишня дружина з дитиною, який йому дуже дорогий.

– Знаєш, це, як мінімум, дивно, – відповіла я. – З чого раптом виникла потреба їхати на море з колишньою дружиною? Велика рідкість, щоб після розлучення у людей такі близькі стосунки зберігалися, щоб на моря разом ганяти.

– Може бути вони і є те саме виключення з правил? – припустила знайома. – Але мені це все одно якось не дуже подобається…

Ця розмова у нас відбувся приблизно місяць тому. Я так би й забула про нього, якби не цікаве продовження.

Поки благовірний моєї знайомої вивозив на сонечко колишню дружину і їх дитину, вона вирішила добути побільше інформації про свого залицяльника: знайшла на фейсбуці його знайомих і з’ясувала у них, що ніякої колишньої дружини у її «героя» немає, а є законна дружина, з якої вони «щасливі» в шлюбі вже 15 років.

Відмінно мужик влаштувався: з дружиною і дитиною по морях катається, а у вільний час розважається, «втираючи» їм про колишню дружину і дитину, якій треба увагу. А дівчата вірять, що чоловік вільний і сподіваються на серйозні відносини.

Таких випадків стає все більше і більше. Чоловіки все частіше стали приховувати свій сімейний стан, тому що далеко не всім сучасним дівчатам хочеться витрачати свою молодість на одружених. Ось їм і доводиться вигадувати всілякі хитрощі, щоб утримати дівчат біля себе обманним шляхом.

Не всі такі пильні як моя знайома. Багато витрачають роки на абсолютно безперспективні відносини в очікуванні пропозиції руки і серця, хоча пропозиція мужик давно вже зробив інший і живе собі приспівуючи, сидячи на двох стільцях.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page