fbpx
гороскоп
Нічого не віщувало, але будьте певні – вже сьогоднішній день, 22 вересня 2022 року, несе цим 4 знакам зодіакального кола зміни, які перевернуть життя догори дриком. Несподівані вісті, звільнення з роботи, спадок, пропозиція руки й серця і зрада. Що тут скажеш, тримайтеся!

Вже сьогоднішній день, 22 вересня 2022 року, несе цим 4 знакам зодіакального кола зміни, які перевернуть життя догори дриком. Несподівані вісті, звільнення з роботи, спадок, пропозиція руки й серця і зрада.

Що тут скажеш, тримайтеся і виконуйте поради астрологів, щоб повернути все на користь собі! день обіцяє бути особливо наповненим ось для кого:

Телець

Тільців сьогодні чекає удача у любовній сфері. Це ваш час та ваш вихід на амурну сцену. Настав момент у  житті, коли треба діяти, причому рішуче і сміливо. Це стосується насамперед тих, хто перебуває у пошуках другої половинки.

Всім тим, хто вже знайшов кохану людину, варто якнайбільше часу присвятити спілкуванню з нею – чи то соціальні мережі, чи реальні зустрічі. Не забувайте того, хто вам дорогий: підтримуйте другу половинку словом та ділом. Не бійтеся говорити про почуття та прагніть взаєморозуміння.

Дуже йомвірно, що вам саме сьогодні зроблять пропозицію стати на рушничок і поєднати долі, а, можливо, таку пропозицію дозрієте зробити саме ви – сьогодні неймовірно сприятливий для цього день.

Терези

Терези сьогодні відчують колосальний приплив енергії, тому їм вдасться впоратися з найскладнішими завданнями. Ще більше успіху в їхньому житті буде в тому випадку, якщо вони почнуть допомагати оточуючим людям. Не треба перетворювати це на альтруїзм – краще допомагати так, щоб не шкодити собі.

астрологи попереджають, що сьогодні вас може спіткати неорчікуване звільнення з роботи, але це не стане для вас критичним потрясінням. Якщо так і станеться, то будьте певні – це трамплін для нового успішного старту.

Зірки активізують ваші приховані резерви енергії, отже Терези зможуть підвищити свою продуктивність на роботі та в особистих справах. Ви сьогодні менше втомлюватиметеся, вам вдасться зробити те, про що вони давно мріяли.

Астрологи рекомендують сфокусуватися на вирішенні нагальних проблем, робочих завдань, а також на виконанні даних раніше обіцянок.

Козероги

Козерогам, як і Терезам, планети допоможуть підвищити працездатність, зміцнити енергетику, відкрити чакри. У Козерогів настає ідеальний момент, щоб братися за все поспіль. Головне – не допускати ситуації, коли якась справа кидається на півдорозі до успіху.

Вам світять несподівані гроші. Можливо, це спадок, заповіт. З ним вийде морока, але повірте, воно того вартує.

Козерогам не можна в жодному разі зраджувати свої переконання. Також важливо підкріплювати свої амбіції вчинками. Якщо дуже хочеться стати успішнішим і здобути перемогу в гонитві за фінансовим чи якимось іншим щастям, варто встати з дивана та набратися сміливості!

Риби

Рибам 22 вересня варто подякувати зіркам за те, що вони допоможуть їм розкрити свій творчий потенціал. Зробити це Риби зможуть у будь-якій із сфер життя: у коханні, у роботі, особистих справах.

Але водночас для вас сьогодні час не дуже приємних сюрпризів. Можливо, дізнаєтеся про зраду когось з близьких чи навіть коханої людини. Але не впадайте у відчай – все налагодиться, іноді люди йдуть від нас, щоб дати місце новому і кращому.

Планети у будь-якому разі допоможуть згладити внутрішні переживання, налаштуватися на краще. Риби вже сьогодні дізнаються про себе і про навколишній світ багато корисного та цікавого.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.