fbpx

Ніколи не думала, що через куховарство свекрухи ми не зможемо назбирати на своє житло! Ми переїхали в двушку до мами чоловіка, аби не платити за оренду якомусь дяді і відкладати на своє власне житло, аби зібрати грошей собі на квартиру. Мама мого Сергія жила до нашого переїзду сама в двокімнатній квартирі. Мій чоловік має у цій квартирі одну другу частину, і його мати – стільки ж. Але ця її їжа! Треба нам знов на ореду. Вихід наступний. Ми переїжджаємо в однокімнатну орендовану квартиру на кілька років, я також йду на роботу, але Сергій свої квадратні метри в маминій квартирі має здати квартирантам чи одному квартиранту, і отримувати з цієї житлоплощі гроші. За зарплати ми будемо жити, а заробіток від оренди – відкладати на власне житло. Ну ідеальний варіант! Я звичайно розумію, що свекруха може бути проти

Ніколи не думала, що через куховарство свекрухи ми не зможемо назбирати на своє житло! Ми переїхали в двушку до мами чоловіка, аби не платити за оренду якомусь дяді і відкладати на своє власне житло, аби зібрати грошей собі на квартиру.

Мама мого Сергія жила до нашого переїзду сама в двокімнатній квартирі, свекор полинув на небеса ще до нашого одруження. Мій чоловік має у цій квартирі одну другу частину, і його мати – стільки ж. Тобто вони власники цієї оселі 50 на 50, кожен з них є власником половини.

Тому ми, в принципі, мали повне право вселитися на половину Сергія.

Але мама Сергія чомусь вважає, що це лише її квартира. І годує чоловіка тими продуктами, які я не вважаю корисними і смачними, принаймні, поки ми жили окремо. я такого не готувала і Сергія відучила так їсти.

А свекруха – то вареники з грибами відварить, то пиріжків насмажить, то котлет, то чебуреків, салати всі на майонезі, сосиски з ковбасою, холодець і так далі. Торти, цукерки, варення – я проти цього всього, нічого хорошого таке харчування не несе.

А чоловік, який за обидві щоки наминає мамині ласощі, сказав мені, що я це ревную до її їжі – хочу, мовляв, аби він тільки мою їжу їв, а не те, що його мама готує. Це частково правда, але справа не в ревнощах, а в турботі про здоров’я Сергія і сина.

Данилко ще маленький, три роки, і його зараз дуже просто привчили як до хорошого, правильного харчування і звичок, так і навпаки.

А живучи з мамою чоловіка, особливо коли я вийду на роботу, він точно буде їсти все те, що готує бабуся і нічого хорошого з того не вийде, он навіть Сергій вже почав помітно гладшати.

Я ж теж готую – смачні супи пюре, відварена на пару, запечене, але такого свекруха не їсть взагалі, а Сергій, який раніш хвалив мої страви, тепер теж. якщо в холодильнику і каструлях мамине куховарство, то вибирає його, а не приготовлене мною.

Мене ця ситуація дуже бентежить і не дає спокою, починаються конфлікти між мною, чоловіком і його мамою, дитина це бачить. А значить вихід один – знову переїжджати жити окремо на якусь орендовану квартиру.

Але тоді ми точно ще роками на своє не назбираємо, бо життя зараз дуже дороге. На їжу й дитину, одяг і решту дуже багато йде, самі знаєте.

Але я все продумала. Рішення є і воно очевидне, мені лиш залишається переконати в цьому чоловіка. І тут я дуже розраховую на вашу підтримку і поради. Адже це найкраще, що може допомогти в нашій ситуації.

Значить, вихід наступний. Ми переїжджаємо в однокімнатну орендовану квартиру на кілька років, я також йду на роботу, але Сергій свої квадратні метри в маминій квартирі має здати квартирантам чи одному квартиранту, і отримувати з цієї житлоплощі гроші.

За зарплати ми будемо жити, а заробіток від оренди – відкладати на власне житло. Ну ідеальний варіант! Я звичайно розумію, що свекруха може бути проти скоріше за все, але що вдієш, кращого рішення немає все одно.

Якщо чесно, її бажання чи небажання мене не особливо турбує, мені головне переконати Сергія в необхідності такого кроку, заручитися підтримкою чоловіка, і тоді його мама нічого не зможе вдіяти і заперечити.

Моя мама сказала також, що це чудова ідея, от тільки як правильно донести її моєму чоловіку – вона теж не знає. Тому дуже прошу вашої поради! Всім неймовірно вдячна за всі підказки. думки і бачення!

Фото – авторське

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page