fbpx
життєві історії
Ніколи не думала, що мій син не буде брати шлюб в церкві. – Синку, подумай ще разочок, невже таке велике до неї твоє кохання. –  Олесь стояв на своєму, а мама на своєму. – Я не признаю її своєю невісткою, чуєш – ніколи, – говорила мама, але Олесь вже нічого не чув, його серце мчало до коханої

Ніколи не думала, що мій син не буде брати шлюб в церкві. – Синку, подумай ще разочок, невже таке велике до неї твоє кохання. –  Олесь стояв на своєму, а мама на своєму. – Я не признаю її своєю невісткою, чуєш – ніколи, – говорила мама, але Олесь вже нічого не чув, його серце мчало до коханої

Син Ніни Олексіївни виріс дуже доброю та чуйною людиною. Їй і справді було чим пишатися. Олесь закінчив школу з золотою медаллю, вступив до університету без копійки, а коли закінчив, його одразу ж направили працювати в найкращу компанію. Там він набрався досвіду, і в свої 26 років відкрив фірму.

Ніна не мала нічого проти розлучених жінок з дітьми, але для свого Олеся вона такої долі не хотіла.

– Мій Олесь заслуговує на найкращу дівчину, а тих, хто з дітьми, нехай шукають собі подібних, – любила казати сусідкам Ніна.

– Мамо, я дівчину зустрів, вона чудова і тобі неодмінно сподобається. Правда, є одне але… яке тобі може не сподобатись. Справа в тому, що Алла розлучена і у неї синочок 3 рочки.

– Тільки не це, – повторювала жінка. – Та тебе кожна вільна захоче, для чого тобі цей тягар? Чужа дитина ніколи не стане рідною, запам’ятай.

Та Олесь і слухати маму не хотів. Вони з Аллою частенько зустрічалися. Разом з сином ходили в кіно, парк, на дитячі майданчики, а одного дня Олесь просто прийшов додому і повідомив, що йде жити до Алли, бо душі не чує в ній і хлопчику.

– Ніколи не думала, що мій син не буде брати шлюб в церкві. Синку, подумай ще разочок, невже таке велике до неї твоє кохання…

Олесь стояв на своєму, а мама на своєму.

– Я ніколи не признаю її своєю невісткою, чуєш – ніколи, – говорила мама, але Олесь вже нічого не чув, його серце мчало до коханої.

Олесь декілька разів в тиждень навідувався до матері, старався розтопити її льодяне серце, але жінка вважала, що робить правильно, адже старша, і краще знає, що буде краще для її сина.

Того дня Олесь прийшов до мами з тортом.

– Ма, став чайник!

– Що святкувати будемо?

– Сьогодні у Святославчика день народження. Я додому також такий тортик купив. І вирішив тебе ним побалувати. Як не крути, а ти в мене найкраща мама. Мамуль, ти собі уявити не можеш, який у Алли чудовий син росте: вихований, розумний, красивий. Але це не все, що я хотів тобі сказати. Словом, мамуль, ти скоро станеш бабусею. Алла носить під серцем дитя. Було б чудово, якби донечка, синок то у нас є.

Після цих слів Ніна задумалася.

– А знаєш що, чекайте мене в неділю в гості, маю ж я познайомитись на кінець з цим чудовим хлопчиком.

Ніна накупила подарунків для Святославчика, не забула і про невістку.

– Такому білому сервізу кожна господиня буде рада.

Ніна Олексіївна прийшла в гості на годинку раніше. Двері їй відкрила Алла.

– Добридень! Я мама Олеся! Рада зустрічі.

Дві жінки обійнялись, і ніби з першого погляду й порозумілись.

– Тримай, цей подарунок тобі, – Ніна Олексіївна виймала з коробки сервіз і одна чашечка вислизнула з рук і розбилася. На щастя, хотіла сказати Ніна, але тут з кімнати вийшов Святославчик.

– Тихенько. Тато спить. Ви чого розшумілися. Він ж вчора пізно з роботи повернувся. Геть виснажений, сів погратись і заснув.

Ніна Олексіївна ледь стримала сльози. Справді, такий чуйний хлопчик у Алли росте.

– Тримай, у мене і для тебе подаруночок є – внучок!

Нарешті ця сім’я зажила справжнім життям. Ніна Олексіївна душі не чула у внукові, а коли на світ з’явилась і Златка, то щастю їхньому не було меж.

– Ма, я ж казав, що моя Аллочка найкраща в світі…

Передрук без посилання на ibilingua заборонений

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page