fbpx
життєві історії
Ніколи не думала, що це стане проблемою в родині, а тим більше що напишу про це. Уявіть: мій чоловік не любить митися і чистити зуби і це, скажу вам, дуже заважає нормальному сімейному життю. Я сварилася з ним, пояснювала, що це неприємно мені і людям поруч з ним, але марно. Я вже звикла червоніти за нього в людних місцях, коли він береться такими руками за поручень в транспорті або дає гроші в магазині. Але коли він цими руками торкається до мене або дитини, якій немає і року, мене аж пересмикує

У мене проблема вельми делікатного характеру. Мій чоловік рідко миється і чистить зуби, і я ніяк не можу змусити його робити це частіше.

У нього важка фізична робота, природно, він там сильно потіє, бруднить руки, під нігтями – бруд.

Він приймає душ один раз в день, коли приходить з роботи ввечері. Але іноді, якщо приходить зовсім втомлений, тоді просто їсть, лягає на наше ліжко, подивитися щось в Інтернеті на телефоні і засинає. І мені вже не вдається розштовхати його і відправити в душ.

Все б нічого, але потім під ранок він може прокинутися і… Ну, ви зрозуміли. Коли я відмовляюся, бо він брудний, з нечищений зубами, він неймовірно ображається і обурюється. При цьому в душ все одно не йде, а збирається і йде на роботу.

Взимку, коли чоловік в куртці, все ще сяк-так. Але влітку, в спеку він встає вранці спітнілий, від нього погано пахне. І ось в такому стані він їде через півміста на роботу, спілкується з іншими людьми. Мені соромно за нього!

Було кілька разів, що я їздила з ним вранці разом, і зрозуміла, що це щось.  Він піднімає руку, щоб взятися за поручень, а на людину поруч накочує хвиля запаху…

Я намагалася пояснити, що так не можна. Сварилася з ним. Але марно. Йому все одно на думку оточуючих, він дратується через мої зауваження і починає мене дорікати у відповідь тим, що, на його погляд, не так у нас вдома – не вимито вікно або пересолений суп. Мовляв, я сама не ідеал, а тому не маю права повчати його.

Ображається, що я не хочу з ним цілуватися. А я не хочу тому, що у нього пахне з рота. Спочатку я думала, це тому, що у нього від якихось хвороб. Чула, що від цього буває запах. Збиралася його лікувати. Але потім мені одного разу вдалося змусити чоловіка ретельно почистити зуби два рази поспіль і – о, диво! – запаху з рота як не бувало.

Я постійно наполягаю хоча б на чищенні зубів. Але чоловік робить це через пень-колоду, якщо і чистить, то погано. Бруд з-під нігтів може почистити раз на місяць.

Я вже звикла червоніти за нього в людних місцях, коли він береться такими руками за поручень в транспорті або дає гроші в магазині. Але коли він цими руками торкається до мене або дитини, якій немає і року, мене аж пересмикує.

Приходячи з роботи, чоловік не миє руки, якщо тільки я його не зловлю і не змушу це зробити. Він вважає, що це дурниці, китайські церемонії, моє занудство, причіпки до нього на порожньому місці. Тим часом відразу з порога чоловік йде до дитини, але ж з вулиці і з транспорту можна все, що завгодно принести, особливо зараз!

Я мільйон разів пояснювала, чому я прошу мити руки. Але як об стінку горохом. На момент нашого знайомства він все ж мився частіше, а до моїх вимог приймати душ, чистити зуби, надягати свіжий одяг прислухався. Але за час нашого шлюбу поступово мій вплив зійшов нанівець.

Тепер я ніколи не їжджу з чоловіком кудись вранці, тому що мені соромно. У вихідний день іноді мені вдається зі сваркою загнати його в душ з ранку. Але на цьому і все.

Я здалася і зрозуміла, що соловіка не переробиш. Вирішила наполягати категорично тільки на тому, щоб він при мені вдома був чистим. Але ця умова постійно порушується. І мені він мені взагалі стає неприємним у всіх розуміннях… А підросте донечка- теж буде стидатися за тата.

Не знаю, що й робити з цим. Розлучатися?..

Передрук без гпосилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook