fbpx
життєві історії
Ніколи не думала, що у мене вийде ось так з батьками і квартирою. Переїхала недано в Чернігів, а прописана в іншому місті. З тижня на тиждень я стану мамою. У моєму місті лишилася трикімнатна квартира. В ній прописані батько, мати, я. Але живе там тільки батько. Його 3/4 частки власності квартири, моя 1\4. Взаємини з ним у нас не надто хороші. Разом жити проти і він і я. Він хое жити сам. Хоче купити мою 1/4 частки. Батько каже мені виписуватися і прописувати в Чернігові дитину і себе, і я, мовляв, викуплю твою долю

Ніколи не думала, що у мене вийде ось так з батьками і квартирою. Переїхала недано в Чернігів, а прописана в іншому місті. З тижня на тиждень я стану мамою.

У моєму місті лишилася трикімнатна квартира. В ній прописані батько, мати, я. Але живе там тільки батько. Його 3/4 частки власності квартири, моя 1\4. Взаємини з ним у нас не надто хороші. Разом жити проти і він і я. Він хое жити сам. Хоче купити мою 1/4 частки. Батько каже мені виписуватися і прописувати в Чернігові дитину і себе, і я, мовляв, викуплю твою долю 1/4.

Мама говорить мені ні в якому разі цього не робити, а радить прописати малюка у свою власність, і тоді я нібито зможу в судовому порядку розміняти квартиру, за бажанням продати і купити собі свою там, де я хочу залишитися жити, а батько заплатить лише частину за умови продажу йому своєї частки.

Як вчинити? Я геть розгублена. До того ж те, що зараз в цій квартирі твориться – це словами не передати: коробки і ящики якісь з вулиці, вусаті мешканці, тільки одна кімната нормальна, де батько живе, решту в такий стан він перетворив навмисне, що там ніхто не жив. У батька немає шкідливих звичок, але він просто думає лиш про себе.

Мені вже байдуже якось. Між батьками відносини погані, разом вони не живуть, мама переїхала до бабусі, яку доглядає. Батькам як на одне одного, так і на мене байдуже. Так буває. Але як мені вчинити в цій ситуації?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!