fbpx
життєві історії
Ніколи не думала, що в нашій родині станеться таке через бабусину хату. Справа в тому, що після народження моєї молодшої сестри батьки відправили мене жити до бабусі у райцентр. На той момент мені було лише десять років, і я дуже переживала, що виявилася зайвою для своєї сім’ї. Мама казала, що їй важко з маленькою дитиною, тому я поки що поживу у бабусі

Ніколи не думала, що в нашій родині станеться таке через бабусину хату. Справа в тому, що після народження моєї молодшої сестри батьки відправили мене жити до бабусі у райцентр. На той момент мені було лише десять років, і я дуже переживала, що виявилася зайвою для своєї сім’ї. Мама казала, що їй важко з маленькою дитиною, тому я поки що поживу у бабусі, а потім вона мене забере назад. Переїхала я додому тільки коли полинула на небеса бабуся Галина, яка заповідала мені свою хату.

Поки я була неповнолітньою, батьки віддали під оренду це житло, а у 20 років я вийшла заміж і вирішила жити окремо від них, у нашому з бабусею райцентрі. Я його люблю, звикла до цього містечка.

Але батьки сказали, що я не маю права самостійно розпоряджатися будинком. Тоді мені і знадобився адвокат із прав спадщини, який допоміг мені у правовому порядку повернути бабусину хату.

Батькам не сподобалася така моя поведінка, і вони перестали зі мною спілкуватися. Я вважаю, що вчинила правильно, оскільки вони самі винні у тому, що не виконали останню волю бабусі Галини. Тим більше, що я відмовилася від своєї частки у батьківській квартирі на користь сестри, але мамі виявилося цього мало, адже вони заробляли на оренді мого будинку.

Мама сказала, що всі родичі засуджують мене за те, що я звернулася по допомогу до спеціаліста. А як ще я могла вчинити? Тільки завдяки професійним діям юриста я не лишилася без житла.

Ніколи не думала, що рідні люди можуть так вчинити, хоча я з дитинства не відчувала кохання і тепла, турботи з їхнього боку, а особливо стала зайвою, коли народилася менша сестра. Мабуть, бабуся Галина розуміла, що тато та мама заберуть собі її хату і, швидше за все, віддадуть її молодшій сестрі, тому й оформила спадщину на мене.

А ще виявилося, що бабуся скористалася при цьому послугами тієї самої юридичної компанії, що і я. Для мене це стало ніби виправданням у тому, що я так вчинила. Думаю, що душа бабусі Галини тепер за мене спокійна. Я щаслива у цьому домі з чоловіком і новонародженою донечкою, ну а те, що від мене відвернулися близькі, нехай буде на їхній совісті.

Автор: Людмила

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!