fbpx
життєві історії
Ніколи у мене не було до цього цікавоті, тому я не перевіряв телефону дружини, не пхав туди свого носа. Телефон – це особисте, вважав я. А тут якось зайшов уночі на кухню водички попити, а він на столі лежить. Я й не втримався, вирішив погортати та виявив листування Світлани з подругою. Це було наче сніг на пляжі. Декілька днів я обмірковував ситуацію

Ніколи у мене не було до цього цікавоті, тому я не перевіряв телефону дружини, не пхав туди свого носа. Телефон – це особисте, вважав я. А тут якось зайшов уночі на кухню водички попити, а він на столі лежить. Я й не втримався, вирішив погортати та виявив листування Світлани з подругою. Дівчата обговорювали своє сімейне життя, а якщо бути точним, відверто хизувалися з чоловіків.

Виявилося, що я повний нуль в особистому, та ще й у житті невдаха, якого завжди можна обвести навколо пальця. З’ясувалося, що Світлана гроші від мене ховає. Коли я видаю їй кругленьку суму на господарство, вона частину кладе на свій рахунок у банку. Мало як життя складеться, а фінансова подушка безпеки ніколи не завадить.

Так я дізнався багато чого цікавого. А висновок один – я живу з людиною, яка мало того, що мене в гріш не ставить як чоловіка, так і ще й гроші з сімейного бюджету підкрадає.

Декілька днів я обмірковував ситуацію. Зізнаюся, хотів навіть змовчати і залишити все як раніше, все-таки люблю її, шість роки разом живемо, син. Але зрештою не стримався і висловив усе, що про неї думаю.

Як і очікував, особливого каяття не було. Навпаки, Світлана звинуватила мене в тому, що я за нею шпигую і читаю її листування. На що я запропонував розлучитися, і вона, як мені здалося, навіть не засмутилася. Ще б пак, гроші на перший час є, а потім знайде собі ще такого, який утримуватиме її. Дитині я допомагатиму, квартира орендована, а більше ділити нам нічого.

Я для чого це все пишу? Щоб чоловіки не втрачали пильності і не вірили сліпо своїм дружинам, навіть найкоханішим. Жінки – не чесні істоти, і ніколи не зрозумієш, що в них на думці, поки не опинишся в подібній ситуації. як оце “пощастило” мені.

Батьки мене просять зберегти родину заради сина, але я не бачу сенсу, щасливими разом ми зі Світланою вже ніколи не будемо.

Автор: Максим

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!