fbpx
Breaking News
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Зять, розуміючи, що квартира моя, вирішив нічого в ній не робити. Хоча прийшов на все готове, з одним рюкзачком. Ні рушника ні білизни ні тобі горнятка – нічого. Якщо я говорила про якийсь елементарний, косметичний ремонт, мені відповідили: – де, у тещиній квартирі? Дуже було неприємно це чути, палець об палець не вдарить людина, бо це не його
Україна
Німеччина позичить Україні 150 мільйонів євро

Німецька кредитна організація KfW виділить Україні фінансування від уряду Німеччини у сумі 150 мільйонів євро на модернізацію чотирьох підстанцій на Сході України для підвищення надійності енергосистеми.

Про це повідомив тимчасовий виконувач обов’язки директора НЕК “Укренерго” Всеволод Ковальчук.

За його словами, йдеться про 2 підстанції у Харкові та підстанції “Дніпровська 750” та “Запорізька 750”.

“Це частина так званого кредиту Меркель у розмірі 500 млн євро, анонсованого в минулому році. Очікуємо, що наступного тижня буде підписано кредитний договір”,– зазначив він.

Він додав, що левова частка боргів енергоринку — це неплатежі з окупованих районів Донбасу, оскільки вони взагалі не платять ринку за енергію.

“ЗВтрата енергосистемою двох великих електростанцій і багатьох магістральних ліній електропередачі, що залишилися на окупованій території, різко послабила стійкість енергосистеми в цьому районі. Зросли втрати в мережах через неоптимальний потокорозподіл. Наприклад, півмільйонний Маріуполь зараз сидить на тупиковій гілці,– пояснив тимчасовий виконувач обов’язки директора НЕК “Укренерго”.

Читайте також: УКРАЇНЦЯМ МОЖУТЬ ВИМИКАТИ СВІТЛО ВЗИМКУ

Нагадаємо, раніше Всеволод Ковальчук повідомляв, що взимку українці можуть сидіти без світла.

Джерело.

Related Post