fbpx
життєві історії
Ніна Ігорівна, нарешті влаштувала своє особисте життя, вийшла заміж за давнього знайомого. Свого житла у Миколи немає. Мабуть, через це син Ніни з самого початку і ставиться до чоловіка з недовірою. Якось навіть сказав неохоче – мовляв, не ти йому потрібна, а квартира, мужику адже банально жити ніде. Ніна Ігорівна впевнена, що це не так!

– …Так я розумію, що ніхто мені нічого не винен! Ну що ж. Живи тоді одна в трьокімнатній квартирі, а я буду спати під мостом! – заявив своїй матері дорослий син – Борис і грюкнувши дверима, пішов.

– Тиждень уже трубку не спілкуємося! – зітхає його мати, Ніна Ігорівна. – Трубку не бере. Напевно, в чорний список мене заніс. Де, з ким живе, не знаю. Друзі його начебто бачили, я вже всіх обдзвонила. Так що живий-здоровий, хоч це радує… Але що тепер робити – розуму не прикладу…

Ніна Ігорівна ростила Бориса одна і такий гострий конфлікт між ними виник вперше. Поганим хлопчиком, Борис ніколи не був. Виріс, закінчив коледж, відслужив в лавах, влаштувався на роботу.

Після армії жив окремо, у своєї дівчини. Ніна Ігорівна теж саме в цей час нарешті теж влаштувала особисте життя, вийшла заміж за давнього знайомого. Не сказати, що Борис від її чоловіка в захваті, але свою думку тримає при собі.

І все було добре до минулого тижня, коли Боря прийшов до матері з неприємним розмовою. Повідомив, що з дівчиною своєю розлучився, жити йому тепер ніде і він просить матір продати належну їм двом трикімнатну квартиру і розділити гроші, щоб кожен з них купив собі окреме житло.

У квартирі, через яку заразНіна Ігорівна проживає зараз разом з чоловіком, Миколою.

Свого житла у Миколи немає. Мабуть, через це Борис з самого початку і ставиться до чоловіка матері з недовірою. Якось навіть сказав неохоче – мовляв, не ти йому потрібна, а квартира, мужику адже банально жити ніде. Ніна Ігорівна впевнена, що це не так. Проте років їй далеко не шістнадцять і життєвий досвід у неї ого-го який.

Продати квартиру можна, а ось куплена потім одиничка буде наполовину належати Миколі. Тому, будучи в шлюбі, здійснювати операції з нерухомістю Ніна Ігорівна не хоче.

Та й взагалі не хоче продавати цю квартиру, в якій прожила все життя, виростила сина і їхати не зрозумій куди, в яку-небудь квартиру на краю світу. За їх квартиру дві шикарні не купиш, доведеться йти на компроміс: район, метраж, сусіди…

Ніна Ігорівна запропонувала Борису жити з ними – про це син і слухати не захотів.

– З цим твоїм на кухні тертися? Та ніколи в житті!

Мати розвела руками і син грюкнув дверима…

Як вважаєте, хто неправий в даній ситуації?

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page