fbpx

Ніна підкорила мене своєю непідробною наївністю. Бажаючи зустрітися, ніколи не говорила про це прямо, а придумувала невинні хитрощі – подивитися на її нову блузку, сумочку або її нові фотографії. До неї завжди можна повернутися. Вона тебе любить. Тому зрозуміє і пробачить. Знову і знову. Але ось цього якраз я не знав. – Добре, якщо ти так вирішив і вважаєш, що так для нас краще. І ось я вирішив повернутися до Ніни. Не підняти слухавку вона не змогла, і я почув приглушену музику і заспаний, незадоволений голос чоловіка

Ніна підкорила мене своєю непідробною наївністю. Бажаючи зустрітися, ніколи не говорила про це прямо, а придумувала невинні хитрощі – подивитися на її нову блузку, сумочку або її нові фотографії.

Такі жінки сильно розпещують чоловіків. Ти вже знаєш, відчуваєш, що вона твоя, і нікуди від тебе не подінеться. Але розлучатися з нею не хочеш. До неї завжди можна повернутися. Вона тебе любить. Тому зрозуміє і пробачить. Знову і знову.

Тверезий ти завжди з нею. Тому що у ніни є головна якість – вірність чоловікові, з яким вона зустрічається. Вона не вміє поводитися по-іншому.

Їй, звичайно, я часто скаржився на зайнятість на роботі, і на те, що немає часу. А вона вірила – чому б і ні.

Потім я втомився обманювати і сказав, що нам треба розлучитися. Їй було важко, але вона зібралася і сказала:

– Добре, якщо ти так вирішив і вважаєш, що так для нас краще.

– Ти не ображаєшся на мене?

– Ні, з тобою у мене пов’язані тільки хороші спогади.

Ніна ніколи не писала відвертих, непотрібних смс-ок. Подзвонила через кілька місяців тільки один раз. Наївно дізнатися, чи не потрапив я в якусь там аварію на дорозі, по якій часто їжджу… Сам я чув про цю аварію вперше.

– Ні все нормально.

Потім в місті був такий сильний ураган, що падали дерева. І мені чомусь захотілося почути Ніну.

– Вітаю. Я чекав, що ти сама подзвониш дізнатися, чи не впало на мене дерево після того урагану… Але не дочекався, і тому вирішив набрати тебе сам.

Вона довго сміялася цього. Вона, як і раніше, була моя.

Я ж, як і раніше, розмінювався на кількох. Але це теж рано чи пізно набридає. І ось я вирішив повернутися до Ніни. І одного вечора зателефонував їй… Як виявилося, не вчасно.

Не підняти слухавку вона не змогла, і я почув приглушену музику і заспаний, незадоволений голос чоловіка.

– Так. Привіт…

– Ти можеш зараз розмовляти?

– Ні. Я тобі сама передзвоню. Потім.

Вперше, за багато місяців, вона не передзвонила. Ні цього вечора, ні наступного… Звичайно, я все зрозумів. Не телефонував і не діставав розпитуваннями. Я знав її. Ніна вже не піде від нього, і тим більше, не буде йому зраджувати.

…У тебе може бути багато жінок. Але назавжди запам’ятаєш ти тільки одну-двох з них. Тих, які були тобі вірні. Але зрозумієш ти це тільки тоді, коли вони від тебе підуть.

Це тільки чоловіки повертаються.

Жінки йдуть назавжди.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page