fbpx

– Ніякого весілля. Забудь. Але квартира має бути спільною! – заявив Галі наречений Андрій. 5 років Галина і Андрій прожили у цивільному шлюбі, а тут вирішили розписатися. Галя хотіла скромне весілля. Батьки Галини готували молодим шикарний подарунок на весілля – квартиру. Гроші повинні були подарувати на весілля батьки Андрія

– Ніякого весілля. Забудь. Але квартира має бути спільною! – заявив Галі наречений Андрій.

***

5 років Галина і Андрій прожили у цивільному шлюбі, а тут вирішили розписатися. Галя хотіла скромне весілля.

Батьки Галини готували молодим шикарний подарунок на весілля – квартиру. Хоч і однокімнатну, але зате молодятам не довелося б тулиться по знімних кутках.

На сімейній раді вирішували, хто скільки фінансів може виділити.

Вийшло так, що батьки Андрія були здатні оплатити не більше десяти відсотків вартості житла. Ось і вийшло, що майже всі витрати на покупку нерухомості взяли на себе батьки Галини. Але вони через це не засмутилися, оскільки готові були купити квартиру дочці навіть виключно за свої кошти. До того ж, і Андрій, майбутній зять, їм подобався, вони вважали його гарною парою для своєї дочки.

Але, необхідно було вирішувати питання щодо оформлення квартири. Тоді батьки Галини запропонували такий вихід із ситуації. Квартиру вони купують за свої кошти. А ті гроші, які могли вкласти в покупку батьки нареченого, вони просто подарують дітям на весілля.

Ніхто не був проти такого варіанту. І ось квартира була придбана. Батьки Галі вирішили оформити дарчу на дочку.

Але Андрійа був категорично проти цього. Якщо так – весілля не буде, сказав він.

– Чому? – Запитала Галя.

Житло має належати нам обом, відповів чоловік. А то ж виходить, якщо ми розлучимося, мені нічого не дістанеться, адже житло буде належати виключно тобі.

– Ми ще не встигли розписатися, а ти вже про розлучення говориш? – обурилася Галя.

– Потрібно заздалегідь прораховувати всі варіанти, – відповів Андрій.

– Але ж квартиру купували мої батьки на їхні власні гроші! І у нас буде своє житло. Нам не доведеться витрачати кошти на оренду. Зберемо гроші, продамо однокімнатну. Купимо житло просторіше. І це вже буде спільно нажитим майном!

– Мене це не влаштовує. Мало що може статися. Купимо – не купимо, це як вилами по воді.

– Але я ж не ділю майно на твоє або моє! Квартира буде спільною. Давай не будемо сваритися. Неправильно так сімейне життя починати, – погодилася Галя.

– Добре. Але якщо ти говориш, що квартира буде спільною, то нехай твої батьки і оформляють дарчу на нас обох. І тоді житло буде належати нам в рівних частках.

***

Довго ще не могли знайти компромісу майбутні молодята. Але в підсумку Андрій погодився на те, що квартира офіційно буде належати Галі.

Після весілля Андрій попросив у дружини вибачення. Говорив, що сам тепер звинувачує себе, що підняв цю тему. А кошти, які подарували батьки нареченого, вони витратили на ремонт і облаштування квартири.

***

Через два роки у подружжя народилася дочка. Вони продали свою однокімнатну квартиру і купили двушку.

Житло відразу ж оформили на доньку. Вони разом вирішили, що такий варіант буде оптимальним.

Часом трапляються ситуації, коли найближчі люди чинять негарно. Але без довіри найріднішим людям про щасливе сімейне життя можна забути.

У Андрі і Галі вже кілька років все чудово. Нехай так буде і надалі!

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page