fbpx

Необхідний кожному Гороскоп-підказка за Таро для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 9 по 15 січня 2023: ці сім днів обіцяють шалений успіх деяким обранцям долі, так розташувалися щодо них планети! А комусь небесні світила й Таро готують халепи й неприємності – нічого не вдієш

Необхідний кожному Гороскоп-підказка за Таро для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 9 по 15 січня 2023: ці сім днів обіцяють шалений успіх деяким обранцям долі, так розташувалися щодо них планети! А комусь небесні світила й Таро готують халепи й неприємності, але підказки астрологів допоможуть їх оминути.

Почався новий робочий тиждень, під час якого важливо увійти в режим і не втрачати нових можливостей, які приготував нам Всесвіт. Здобути впевненість і з легкістю подолати лінощі й халепи Знакам Зодіаку допоможуть поради карт Таро.

Овен

На початку тижня по карті «Зірка» Овни зможуть займатися запланованими справами та не боятися промахів. Порада картки – не відкладати справ і не змінювати планів, щоб учасно завершити розпочату роботу.

Карта «Закохані» вказує на швидкі зміни у житті, і Овнам треба бути пильними й гоовими до несподіванок. Тому Аркану потрібно зробити вірний вибір, а щоб не жалкувати про своє рішення, необхідно слухати свій внутрішній голос.

Наприкінці тижня за картою «Місяць» Овнам не варто довіряти стороннім та сумніватися у собі. Аркан закликає боротися зі своїми страхами та комплексами, щоб вони не заважали розвитку та не віддаляли від бажаних цілей. У вас все вийде при дотриманні цих рекомендацій!

Телець

На початку тижня Тельцям варто зосередитись не на активності, а на своєму стані. Аркан “Підвішений” говорить про те, що без гарного плану не вдасться відчинити бажані двері. Марно витрачена енергія не окупиться, а значить важливо визначитися з цілями і продумати кожен крок.

Карта «Помірність» закликає Тільців дотримуватись своїх планів, не поспішати і не розголошувати своїх цілей. Спокійна впевненість, вміння отримувати уроки з промахів та оптимістичний настрій допоможуть відчинити будь-які двері.

Наприкінці цього січневого тижня по карті «Колесо фортуни» на представників знаку чекають події, вплинути на які не вийде. Рада Аркана – не вдаватися до дій, поки не прийде впевненість у правильності прийнятих рішень.

Близнюки

Другий тиждень січня буде досить успішним для Близнюків. Перша карта «Колесниця» символізує довгоочікуваний прорив, коли доля надає багато цікавих можливостей і шансів. Близнюкам залишається лише вибрати напрямок і не зменшувати обертів.

Карта «Імператор» є ключовою у розкладі. По ній Близнюкам важливо не лише прийти до успіху, а й утримати його. Це означає, що розпоряджатися своїми перемогами треба грамотно, щоб не втратити напрацьованого і не втратити п’єдестал через необдумані рішення.

Аркан “Диявол” завершує тиждень і я суголосним другій карті розкладу. Лише обдумані дії приведуть Близнюків до успіхів та нових перемог. Потурання слабкостям, обман і малодушність зіграють злий жарт і позбавлять багатьох привілеїв.

Рак

По карті «Імператриця» Раки можуть не поспішати: доля прихильна, а отже, можна спокійно займатися наміченими справами. Вміння мудро правити своєю долею та прислухатися до внутрішнього голосу забезпечать представникам Знаку нові успіхи.

Аркан “Правосуддя” закликає Раків до обережності. Будь-які дія і слово відіб’ються на майбутньому, а отже, не можна схибити. По цій карті важливо дотримуватись чесності та старанно створювати міцний фундамент, який забезпечить опору під ногами.

Завершує тиждень Аркан «Вежа», сенс якого – руйнація ілюзій. Перед Раками руйнуватимуться замки з піску, і в цій ситуації не можна допускати паніки. Настав час вирватися з оман, подивитися правді у вічі і знайти вірний шлях до успіху.

Лев

Левам доля дарує чудову можливість звільнитися від сумнівів і розпочати шлях до нових успіхів. Аркан «Імператриця» говорить про необхідність набути гармонії між емоціями та розумом, щоб не мучитися непотрібними переживаннями.

По карті «Місяць» Левам не можна довго копирсатися в собі, щоб не стати заручниками страхів та необґрунтованих переживань. Аркан символізує внутрішній голос, який важливо слухати, щоб вчасно знайти шлях до світла та щастя.

Карта «Сила» закликає Левів довіряти самим собі та не сумніватися у своїх силах. За цим Арканом є можливість впоратися з будь-якими труднощами, якщо не відступати і нести відповідальність за сказане і зроблене.

Діва

Прекрасний тиждень чекає на Дів. Аркан «Мир» символізує завершення труднощів, благополучне вирішення конфліктних ситуацій та набуття свого місця під сонцем. Порада карти — не метушитися, набути внутрішньої рівноваги і спокійно займатися запланованими справами.

За картою «Суд» Діви зможуть завершити минулорічні справи, звільнитися від турбот та проблем. Тому згідно Аркану головне – не піддаватися паніці та необґрунтованим страхам, які можуть віддалити від мети і позбавити перспективних можливостей.

Карта «Імператриця» говорить Дівам про те, що успіх – це не завжди надмірна активність та надзусилля. За цією картою представникам Знака не важко виконати всі справи, якщо не поспішати і бути послідовними.

Терези

Карта «Колесниця» обіцяє Терезам чудовий старт, проте для марафону знадобляться зусилля. Не зійти з дистанції допоможе не лише сила волі, а й приваблива мета. Це означає, що перед активними діями важливо поставити перед собою завдання, яке мотивуватиме щодня.

«Сила» в розкладі – карта успіху та довгоочікуваної перемоги. За цим Арканом Терези можуть не сумніватися в тому, що мають необхідні вміння і знання для подолання перешкод на шляху до мети.

Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що у житті можуть відбутися події, які не впишуться в загальну картину. Їх не варто долати — важливо зрозуміти, чому це сталося, оцінити ризики та власні сили, аби грамотно розподілити навантаження.

Скорпіон

Тиждень для Скорпіонів розпочнеться плавно, з карти «Помірність». За цим Арканом є час для розгойдування, планування та набуття внутрішньої рівноваги. Порада картки – не поспішати і чітко дотримуватися поставлених завдань.

Аркан “Колісниця” починає фазу активності. На цій карті насамперед важливо зрозуміти, що доля дає шанс не завжди, а отже, настав час для втілення сміливих планів. Однак бездумно і необачно діяти не можна — кожен крок має бути спланований та вести до перемоги.

Завершує тиждень Аркан “Сонце”, який по праву вважається одою з найпозитивніших карт. Скорпіони зможуть відпочити та набратися сил, щоб взятися за нові справи та з легкістю досягти довгоочікуваної перемоги на особистому фронті.

Стрілець

На початку тижня на карті «Правосуддя» Стрільцям важливо пам’ятати про відповідальність. Будь-які дії і навіть думки відображатимуться в майбутньому, а отже, не варто думати негативно і накручувати себе. Вміння чесно трудитися та йти обраним шляхом забезпечить нові успіхи.

По карті «Імператриця» Стрільцям немає сенсу форсувати події – доля прихильна, тому можна спокійно займатися наміченими справами. Головне — не ігнорувати передчуттів та уважно стежити за знаками долі.

Аркан «Маг» символізує особисту зацікавленість, вміння користуватися природними даними та талантами. Для Стрільців ця карта є дороговказом, яка кличе до нових вершин і вимагає не тільки активності, а й винахідливості, а також сміливості.

Козеріг

Карта «Вежа» закликає Козерогів попрощатися з минулим остаточно, залишити сумніви за спиною та почати все з чистого аркуша. Порада карти – не зациклюватися на поразках і не витати в хмарах – настав час здобути цінні уроки та переглянути пріоритети.

Середина тижня принесе Козерогам приємні сюрпризи. Аркан «Ієрофант» говорить не лише про мораль та закон, а й про допомогу з боку впливових людей. Представникам Знака важливо лише правильно розтлумачити знаки долі і не чинити опір тому, що відбувається в їхньому житті.

Карта «Сонце» обіцяє завершення будь-яких проблем та щастя. За цим Арканом у вас є можливість поправити фінансове становище, досягти успіху в суспільстві і знайти свій шлях до успіху.

Водолій

«Сила» в розкладі — карта, що закликає вірити у свої сили і не зупинятися на півдорозі. За цим Арканом важливо прагнути успіхів, не переоцінювати себе і нікому не розповідати про свої плани.

Карта «Самітник» говорить Водоліям про те, що активність без планів найчастіше виявляється збитковою. Це означає, що для початку потрібно визначитися з фронтом зусиль, потім розподілити сили і вже після цього братися за роботу.

Аркан карта «Колесниця» нагадує Водоліям про те, що без активності навряд чи вдасться залучити успіх. Ця карта відповідає і за далекі дороги та переїзди, а отже, представники Знаку мають бути готові до того, що їхнє життя зміниться.

Риби

Чудовий початок тижня Риб починається по карті «Сонце». Аркан символізує відсутність проблем та перешкод, а отже, можна сміливо вибирати шлях і діяти так, як підказує інтуїція.

По карті «Суд» завершується період, який тривалий час тягнув з вас сили та енергію. За цим Арканом час ставити крапку у складних справах, залишати минуле позаду і отримувати цінні уроки з прожитого року.

Аркан “Верховна жриця” закликає Риб довіряти своїй інтуїції і підказкам внутрішнього голосу. Те, що відбувається в житті, важливо аналізувати, щоб приймати вірні рішення і не потрапляти в неприємні ситуації через поспіх.

Мирного всім нам і вдалого тижня!

You cannot copy content of this page