fbpx
життєві історії
Нова сварка – і чоловік мені знову видає: “Аню, поїдь до батьків, нам обом треба відпочити”. І так щоразу, коли у нас якийсь конфлікт – він відправляє мене до моїх батьків. А іноді мені здається, що він сам наші сварки і провокує

Нова сварка – і чоловік мені знову видає: “Аню, поїдь до батьків, нам обом треба відпочити”. І так щоразу, коли у нас якийсь конфлікт – він відправляє мене до моїх батьків. А іноді мені здається, що він сам наші сварки і провокує.

Кожного разу, коли у нас виникає сварка, навіть дрібна, чоловік просить мене поїхати до батьків. Сваримося ми не так вже й часто, але майже після кожної сварки – це його прохання.

Працюємо ми обоє, і у вихідні наче мали б їздити до моїх батьків удвох (його батьки в іншій країні живуть). Але по факту я їжджу сама. Тому що або в середу, або в четвер – сварка. У п’ятницю ввечері я раніше намагалася згладити конфлікт, але в мене ніколи не виходило, і я їхала сама.

Вихідні в квартирі він проводив сам. А в неділю починав завалювати мене повідомленнями і дзвінками з проханнями повернутися. Іноді просив поїхати до батьків аж на тиждень. Я і сама не можу перебувати в напруженій обстановці дома, якщо ми посварилися, тому їхала. Але вже буквально дня через 2-3 він знову просив повернутися.

Ось і вчора знову поцапалися, цього разу просить виїхати на тиждень. Пояснює це тим, що йому треба побути на самоті, відпочити. Типу він слухає музику, думає про життя на самоті.

Що думають про це все мої батьки, його не хвилює зовсім. А нічого хорошого вони вже і не думають, якщо чесно. Бо це очевидно, що якщо я приїхала на кілька днів, то точно не просто так. Хоч я їм не розповідаю про наші сварки, приховую, як можу. Але вони вже, ясна річ, не вірять.

Мене беруть великі сумніви, що він сам вдома весь цей час. А може просто спілкується з кимось по телефону, наприклад. Квартира моя, він в чужому місті і йти йому тут нікуди. Якби водив когось сюди, то розумів би, що я можу в будь-який момент приїхати.

Пару раз я так робила. Крім пивних банок і його сплячого нічого виявлено не було. Сьогодні я його запитала:

«Як ти собі це уявляєш? Я їду на тиждень, а потім повертаюся?».

Він, як ні в чому не бувало, відповів: «Так». Коротше, дивно все це. Відвідала мене шалена думка: може, залишити в затишному місці диктофон і поїхати?

Може, у когось було щось схоже, чим закінчилося?

Передрук без гпосилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook