fbpx

Нардеп України від фракції “Опозиційний блок” Вадим Новинський прокоментував своє вкрай неативне ставлення до УПЦ Київського патріархату. Так, народний обранець заявив, що не визнає такої церкви, передає Канал 24

Про це Новинський розповів в інтерв’ю ТСН.

“Такої церкви не існує. Це не церква, це політична організація. Філарет – це ж політик, він же не духовна людина. Патріарх Кирил – це в першу чергу духовна фігура, це глава церкви. А Філарет не визнаний ніким, це розкольник”, – заявив народний обранець.

Читайте також: Найєм прокоментував штурм Жовтневого палацу: “Подібні дії підривають довіру до вуличних акцій”

При цьому Новинський заперечив інформацію про те, що виступає проти єдиної православної церкви в Україні. На думку політика, така церква вже існує.

“Я не проти єдиної помісної церкви. У нас є помісна церква. Вона не Московського патріархату, вона Українська православна церква”, – пояснив він.

Хто такий Вадим Новинський? Український підприємець-олігарх російського походження. Депутат Верховної Ради України 7-го та 8- го скликань. Член фракції партії “Опозиційний блок”. Новинський відомий своєю великою підтримкою УПЦ Московського патріархату.

You cannot copy content of this page