fbpx

Новорічний гороскоп несе хороші новини для 3 знаків Зодіаку: чекає великий сюрприз. Меркурій у Козерозі з 29 грудня пропонує їм численні особисті та професійні можливості

Новорічний гороскоп несе хороші новини для 3 знаків Зодіаку: чекає великий сюрприз. Меркурій у Козерозі з 29 грудня пропонує їм численні особисті та професійні можливості

Добігає кінця 2022 рік. Поки одні знаки Зодіаку готуються відсвяткувати кінець циклу, інші приймають новорічні обіцянки. Меркурій у Козерозі з 29 грудня пропонує їм численні особисті та професійні можливості. Ось і всі прогнози.

Новий рік приносить гарні новини певним знакам Зодіаку. Дійсно, рух Меркурія, планети спілкування, розсіює енергію Козерога, наполегливого та організованого знака. Ця астральна кон’юнктура спонукає нас зробити перерву, щоб замислитися про поточні дії.

Як зустрінуть Новий рік дванадцять знаків зодіаку?

Особливо три знаки зодіаку матимуть шанс розпочати новий рік на позитивній ноті. Вони скористаються цими моментами урочистостей, щоб провести чудові зустрічі та розробити нові плани на майбутнє. Проте дізнайтеся, яка новорічна ніч чекає на всі знаки зодіаку.

Овен

Хоча йому особливо нема чого святкувати 31 грудня, Овен скористається новорічною ніччю, щоб поділитися своїми амбіціями з дорогим другом. Тоді він міг зосередитися на грошових питаннях і зробити конкретні кроки для свого майбутнього. Це також буде можливість встановити свої фінансові цілі на 2023 рік.

Телець

Протягом дня 31 грудня у Тельців пануватиме святковий настрій. Цей земний знак дійсно міг би здивувати оточуючих оригінальною вечірньою програмою. Він також скористається цим конкретним моментом, щоб “витерти дошку” й вийти із зони комфорту. Це також буде час, щоб встановити цікавий новий зв’язок.

Близнюки

Новий рік приносить хороші новини в коханні. Самотній знак Близнюки міг привернути увагу особливої ​​людини під час вечері з друзями. Найближчими днями цей знак Повітря, ймовірно, поміркує над тим, що зробить його найбільш комфортним у романтичних стосунках. Тоді він міг непомітно вирішити розпочати нову пригоду.

Рак

31 грудня знак Рака буде в настрої провести новорічну ніч на дивані наодинці або з кимось особливим. У нього також виникне бажання розділити святкову вечерю чи жваву розмову. У будь-якому випадку, це посилить його бажання зустрітися з рідкісною перлиною цього року. Неодружений, цей водяний знак може бути одержимий потенційним партнером.

Лев

Леви будуть нервувати всю новорічну ніч. Цей знак Вогню може відчувати стрес через деякі робочі справи, які їм доведеться виконувати під час свят. Потім йому доведеться зробити все можливе, щоб поєднати приватне та професійне життя, щоб максимально використати цей період.

Діва

Діва, швидше за все, зіткнеться з проблемами в сімейному оточенні. Однак, завдяки своєму терплячому і скромному характеру, він буде більш охоче, ніж зазвичай, щоб послабити напругу. Цей земний знак також може завершити рік на позитивній ноті, зустрівши особливу людину, яка підвищить їхню впевненість у собі.

Терези

Терези – один із знаків, які з нетерпінням чекають Нового року. Цього року у нього буде лише одна ідея: вийти і відсвяткувати! Однак цей знак Повітря був би більш схильний поділитися цим моментом з вузьким колом друзів. Він зосередиться на проведенні часу зі своїми близькими, щоб зміцнити зв’язки.

Скорпіон

Скорпіон буде шукати пригод на цей кінець року. Тоді останній міг би бути дещо недбалим до своїх родичів. Тоді він повинен звернути увагу на свої дії, ризикуючи образити дуже дорогу йому людину. На щастя, приватне обговорення може привести до спільних цілей або проєктів.

Стрілець

Стрілець, відповідальний і зрілий знак, може нарешті відпустити під Новий рік. Він відкине свої страхи та усуне всі думки, які гальмують його в любовному житті. Він також може бути впевнений щодо поточних стратегій збільшення своїх доходів.

Козоріг

Новий рік буде не дуже позитивним для знака Козерога. Останній нещодавно зіткнувся з деякими проблемами в любові, і йому настане час прийняти серйозне рішення. Але це не порушить його новорічних планів, цього року він спробує щось зовсім інше!

Водолій

Після важкого року Водолії скористаються відпусткою в кінці року, щоб передихнути і зарядитися енергією. Новорічна ніч обіцяє милу та теплу сімейну атмосферу. Водолій міг спланувати гарний вечір у компанії своєї половинки. Він буде триматися подалі від інших, щоб захистити свою конфіденційність і внутрішній спокій.

Риби

Для знака Риби кінець року буде сприятливим до змін. Це буде найкраща можливість започаткувати деякі резолюції та прийняти рішення на майбутнє. 31 грудня принесе цьому знаку Води приємний сюрприз. Останній міг бути частиною впливової групи, команди чи спільноти.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page