fbpx

Новий 2023 рік за місячним календарем: цим 3 знакам китайського Зодіаку дуже пощастить у коханні!

Новий 2023 рік за місячним календарем: цим 3 знакам китайського Зодіаку дуже пощастить у коханні!

У 2023 році три знаки китайського зодіаку можуть з нетерпінням чекати найкращих зірок кохання та навіть знайти кохання!

Згідно з китайською астрологією, з 22 січня 2023 року по 9 лютого 2024 року – рік Водяного Кролика. Особливо три китайські знаки зодіаку чекають хвилюючий і чудовий рік кохання. Ви переживаєте хвилюючі флірти, романтичні ночі та багато серцебиття.

Кінь за китайським зодіаком: Ви знайдете кохання

Вас чекає чудовий рік кохання. У березні та квітні для самотніх вже жарко: ваша романтична харизма зводить інших майже з розуму, а ви кидаєтесь то в одну, то в іншу любовну пригоду. У липні та серпні, а також у жовтні та листопаді все може стати серйознішим, і ви готові по-справжньому закохатися.

Якщо ви вже знайшли свою половинку, вас чекає емоційний час. Якщо станеться криза і станеться несподіване розставання, ви недовго будете сумувати. Інші буквально рвуться навколо вас, і ви зустрінете свою справжню любов швидше, ніж думали. У будь-якому випадку, зірки дуже сприятливі для того, щоб наприкінці року у коней був хтось поруч.

Свиня за китайським зодіаком: романтика та чудові емоції

Свою велику любов свині можуть зустріти вже навесні. Тоді ви відчуваєте себе абсолютно комфортно у власній шкірі і випромінюєте це на зовнішній світ. У березні та квітні ви особливо чарівні й любите фліртувати. Це залучає потенційних партнерів на сцену.

Але завоювати ваше серце може тільки певна людина. Пари дають своєму любовному життю новий поштовх і випускають пар у спальні. Ви пливете на одній хвилі і насолоджуєтеся своїм щастям.

Просто переконайтеся, що восени не станете собі на заваді та не порушите своє любовне щастя сумнівами та негативними думками. Залиште розчарування минулого позаду, у рік Водяного Кролика все йде на краще!

Кролик за китайським зодіаком: чекає щасливий кінець!

Китайський 2023 рік знаходиться у вашому знаку і принесе вам багато удачі, особливо в коханні. Якщо ви знімете захисні обладунки і дозволите собі відпустити себе, вас чекають дуже щасливі години і чудові любовні пригоди. Вам подобається флірт і знайомство з багатообіцяючими людьми.

З серпня ви будете готові більш твердо присвятити себе людині і незабаром попливете на рожевій хмарі кохання. Подружжя зближуються і починають планувати своє майбутнє спільне життя. Найпізніше до осені навіть останньому засумніваному кролику стане ясно: ти знайшов своє велике кохання!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page