fbpx
гороскоп
Новий нумерологічний рік розпочнеться наприкінці вересня. Він буде належати – Сімці. За цей час можуть статися дива, до яких потрібно бути підготовленими

Новий нумерологічний рік розпочнеться наприкінці вересня. Він буде належати – Сімці. За цей час можуть статися дива, до яких потрібно бути підготовленими

Нумерологія 2023 року може виявитися для нас особливо важливою. Вібрація Сімки матиме сильний вплив на наше життя.

Новий нумерологічний рік розпочнеться наприкінці вересня 2022 року. Це означає, що на найближчі кілька місяців і в 2023 році ще одна фігура буде нашим покровителем. Склавши 2 + 0 + 2 + 3 = 7, ми знаємо, що попереду рік сімки.

У молодик у Терезах 25 вересня 2022 року розпочнеться черговий нумерологічний рік. Тоді ми матимемо можливість розрахувати ваш особистий рік і побачити, що він нам принесе.

Згідно з нумерологією, наше життя замикається на 9-річні цикли, і кожен наступний рік має іншу мету та значення.

Нумерологічна 7 як вібрація 2023 року введе нас у світ чудес і таємниць.

7 в нумерології – що нас чекає в 2023 році?

Перш ніж почати розглядати, який нумерологічний рік зараз у нашому житті, слід уважно розглянути вплив сімки. Це має виняткове значення, оскільки може змінити наше повсякденне життя на кілька місяців. 7 – одна з найсильніших нумерологічних вібрацій, тому варто підготуватися до того, що нас чекає зараз.

Сім – це вібрація, яка призначається священикам, мудрецям і пророкам. У найближчому майбутньому ми можемо мати тенденцію бути самотніми, вивчати або поглиблювати свої знання та дізнаватися таємниці. Прийдешній рік сприятливий для всіх наукових і професійних проєктів, а також для інтелектуального і духовного розвитку.

Однак багато людей можуть бути зарозумілими. Деяким почне здаватися, що вони з’їли весь свій розум – будуть повчати всіх навколо, і нікого слухати не захочуть. Ми стикаємося з багатьма такими ситуаціями як в особистому, так і в професійному житті.

Сімки постійно про щось думають, тому люблять ізолюватися від компанії. Вони не помічають, коли втрачають у ньому всі межі. Вони легко впадають у таке ставлення, що їм не потрібні оточуючі люди. Але потім вони починають страждати від відсутності близькості і розуміння.

У Сімок, які багато часу проводять на самоті, добре розвинена інтуїція. Вони вчаться досліджувати світ через підсвідомість. Вони зацікавлені в духовному розвитку і відкриті до досвіду, пов’язаного з ним. Найближчим часом багато людей можуть виявити бажання ближче дізнатися свій гороскоп, почати самостійно “кидати” на Таро або проводити ритуали. Наступні місяці також є ідеальним часом для використання закону тяжіння. У 2023 році можуть статися дива – до цього варто бути готовим.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua