fbpx
гороскоп
Новинка! Індійський гороскоп. Що ви за тваринка і що це означає: залежно від пори року, в яку ми народилися, нас описує одна з 12 тварин. Кожна тварина має свої здібності та слабкі сторони – як і в традиційній астрології

Новинка! Індійський гороскоп. Що ви за тваринка і що це означає: залежно від пори року, в яку ми народилися, нас описує одна з 12 тварин. Кожна тварина має свої здібності та слабкі сторони – як і в традиційній астрології

Велику роль тут відіграють стосунки людини і природи. Замість типових знаків зодіаку індіанці виділяють аж 12 типів особистості, які відповідають 12 видам тварин. Кожен тип має свої сильні і слабкі сторони.

Традиційні вірування індіанських племен Північної Америки зосереджені не на сузір’ях планет і зірок, а на природі. І саме його ритм має впливати на наш характер. Залежно від пори року, в яку ми народилися, нас описує одна з 12 тварин. Кожна тварина має свої здібності та слабкі сторони – як і в традиційній астрології.

Сокіл: 21 березня – 20 квітня (Овен)

Сокіл символізує час пробудження і весну. Діти, народжені Соколом, імпульсивні, спонтанні та повні ентузіазму. Вони також дуже сміливі і люблять зустрічати нові виклики. Вони також часто самотні, творчі та здатні вести за собою інших.

Однією зі слабких сторін сокола є те, що він мало терплячий, ненаполегливий і швидко втрачає інтерес, якщо не бачить негайних результатів своїх дій.

Бобер: 21 квітня – 20 травня (Телець)

Люди, народжені під знаком бобра, теплі, безпечні, приземлені та мають добре серце. Ще бобри наполегливі та працьовиті. Вони піклуються про себе та своїх близьких. Цінують матеріальну забезпеченість.

Одним з недоліків бобра є те, що він не дуже гнучкий. Він любить знайомі речі. Йому чужі божевілля і експерименти. Якщо він хоче попрацювати над своїми слабкостями, він повинен спробувати бути більш відкритим до нового та відмінного.

Олень: 21 травня – 21 червня (Близнюки)

Олень символізує силу, зміни та ефективний розум. Він дуже комунікабельний, розумний, лінгвістично обдарований і творчий. Крім того, він доброзичливий і комунікабельний. Він дуже цінує близькі стосунки.

Однією зі слабких сторін оленя є те, що він має перепади настрою.

Він повинен працювати над тим, щоб бути більш життєрадісним.

Дятел: 22 червня – 22 липня (Рак)

Час дятла – час найдовшого дня і найкоротшої ночі – час літнього сонцестояння. Сонячна і тепла пора. Так само, як і характер дятла – ніжний і ласкавий. Дятел турботливий і чуйний. Він зробить усе для тих, хто любить його.

Однією з його слабкостей є те, що він може втомити вас своєю турботою. Він також дуже чутливий до того, як до нього ставляться інші. Якщо несправедливо чи холодно, він дуже страждає.

Лосось: 23.07 – 23.08 (Лев)

Час сьомги – літо. Хто народився в сезон лососів, випромінює тепло. Лосось відкритий, екстравертний, життєрадісний і щедрий. Він любить відповідальні ролі і є хорошими лідерами.

Але з усіма цими навичками лосось повинен бути обережним. Незважаючи на всю свою щедрість, він може бути трохи владним.

Бурий ведмідь: 24.08 – 23.09 (Діва)

Народжені під знаком бурого ведмедя добрі, щедрі, надійні та романтичні люди. Крім того, бурий ведмідь старанний і завжди намагається розширити свій кругозір і розвинути таланти.

Серед його слабких сторін — небажання пробувати щось нове.

Бурий ведмідь часто сам стоїть на шляху до щастя. Занадто багато рутини може просто нашкодити.

Ворон: 24.09 – 23.10 (Терези)

Пора осені — пора ворони і крука. Коли природа повільно переходить у фазу відпочинку, настає час роздумів, який чудово ілюструє природу ворони та крука. Представники цього знака розумні, дипломатичні та комунікабельні. Крім того, вони дуже рефлексивні і люблять справедливість і гармонію.

Однак ворон надто легко пристосовуються до навколишнього середовища, не досягаючи того, чого насправді хоче.

Вони занадто легко жеpтвують своєю думкою заради збереження миру. Тим не менш, цей знак є відмінним посередником і дипломатом.

Змія: 24 жовтня – 22 листопада (Скорпіон)

Холод осені відповідає холоду змії. Змія трохи загадкова, розумна, повна ідей і енергії. На жаль, інші не завжди можуть наслідувати його ентузіазм. Енергія змії часто перевищує енергію оточуючих. Коли вони не можуть піти за нею, змія мовчки стрaждає. На жаль, через її секретність рідко можна довіряти.

Сова: 23 листопада – 21 грудня (Стрілець)

Сова святкує свій день народження в середині осені, коли ночі довгі і темні. Чисте повітря і різкі вітри відбиваються на природі. У сови ясний розум і добре око. Якщо вона базується на своїй інтуїції, вона зазвичай права. Вона хороший гід. Вона любить свободу і має сильне почуття справедливості.

Через свою дикість і досить бурхливий характер, їй важко ладнати з оточуючими, тому вона часто буває самотньою. Але іноді вона може бути владною – над чим кожна сова повинна попрацювати.

Гусак: 22.12 – 20.01 (Козеріг)

Гусак випромінює великий спокій, наполегливий, витривалий і впевнений у собі. У січні, однак, завжди трохи меланхолійно.

Гусак також часто буває перфекціоністом і надмірно амбітною людиною. Одна з його слабкостей полягає в тому, що він часом застрягає у власних справах і втрачає з поля зору головну мету. Його також можна вважати негнучким і педантичним.

Видра: 21.01 – 19.02 (Водолій)

Видра – справжній організаторський талант. Планувати наперед – її хобі. Видра має великі бачення та плани, але також має нестандартні ідеї. Деякі кажуть, що видра випередила свій час. Щось у цьому є! Видра любить свою свободу, але також дуже цінує свою сім’ю.

Видру не завжди легко зрозуміти. Щоб досягти свого бачення, їй потрібна міцна основа, яку їй можуть дати її близькі

Вовк: 20.02 – 20.03 (Риби)

Сезон змін відповідає характеру вовка. Він теж надзвичайно багатогранний. З одного боку, він дуже чуйний і підходить до своїх ближніх з повним співчуттям. З іншого боку, він також нерішучий, невпевнений і неспокійний. Він має багато енергії та шукає речі, які його надихають. Він також дуже обережна людина.

Однією з його слабких сторін є те, що ним легко маніпулювати та використовувати його. Вовку слід працювати над тим, щоб мати більше впевненості в собі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua