fbpx
життєві історії
Ну, гадаю, була не була – поїхала. Виявився дуже приємним, ввічливим і щедрим чоловіком. Потім зустрілися ще кілька разів, і в результаті він запропонував мені стати його дружиною. Другою. У нього вже є дружина-турчанка. У нього вже є дружина-турчанка та дві доньки, але він дуже хоче від мене сина, якого обіцяє забезпечити всім необхідним

Мені 38 років, заміжня не була, дітей немає. В юності були шанувальники, а коли всерйоз зібралася заміж – як пороблено. Час іде, годинник цокає, а мені ще хочеться дитинку народити.

Пробувала шукати супутника життя через різні варіанти, але кандидати трапляються несерйозні, для вільних відносин без зобов’язань.

Написав мені якось турок, обсипав компліментами, запросив приїхати у гості. Ну, гадаю, була не була – поїхала. Виявився дуже приємним, ввічливим і щедрим чоловіком. Потім зустрілися ще кілька разів, і в результаті він запропонував мені стати його дружиною. Другою. У нього вже є дружина-турчанка та дві доньки, але він дуже хоче від мене сина, якого обіцяє забезпечити всім необхідним.

Житимемо гостьовим шлюбом на дві країни, до речі, так багато хто зараз робить. І я, мабуть, погоджуся – втомилася бути сама, тож хочеться відчути себе жінкою!

Краще вже я стану другою дружиною гарного забезпеченого турка, ніж жити в злиднях від першого зустрічного співвітчизника. А там, як карта ляже – сподіваюся, не пошкодую.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.