fbpx

Ну нарешті, хоч для вас! Розташування зірок на небі несе більш ніж реальну можливість двом знакам Зодіаку розбагатіти вже у другій половині листопада-2022, тобто вже з вівторка 15.11.22! Ваше завдання – не ловити гав і підставляти кишені й гаманці. Останні два тижні місяця саме для вас – час несподіваних “грошей”

Розташування зірок на небі несе більш ніж реальну можливість двом знакам Зодіаку розбагатіти вже у другій половині листопада-2022, тобто вже з вівторка 15.11.22! Ваше завдання – не ловити гав і підставляти кишені й гаманці під гршовий дощ.

Взагалі планети “танцюють” таким чином, що до кінця листопада-2022 стати багатшим зможе кожен, але двом представникам знаків Зодіаку у фінансовому плані везтиме у другій половині місяця більше, ніж іншим.

Отже, хто ж щасливчики?

Телець

Друга половина листопада – час для Тельців проявляти активність у фінансовій сфері в цілому. Заощадливість і економність стануть вашими друзями, які допоможуть спрямувати витрати і вкладення саме туди, куди треба. А це, у свою чергу, стане гарантією прибутків і грошових надходжень.

Задля успіху Тельцям потрібно буде працювати, виявляючи обережність та максимальну відповідальність. Це допоможе зберегти та примножити достаток. Хтось з близького оточення сприятиме вашому збагаченню.

Друга половина місяця для Тельців буде сприятливою, це буде час, що ідеально підходить для дорогих покупок, відповідальної та самовідданої праці, започаткування власної справи. Більшість ділових угод стануть успішними, стануть запорукою фінансової стабільності Тельців.

Козеріг
Друна половина листопада-2022 позитивно впливає на Козерогов. Так, у листопаді цих людей можуть очікувати емоційні гойдалки, але в цілому період виявиться досить насиченим подіями.

Козероги зможуть знайти вихід із складних ситуацій та зможуть отримати від життя те, про що мріють, особливо якщо їм довелося багато працювати минулого місяця.

Загалом останні два тижні місяця саме для вас – час несподіваних “грошей”: незаплановані підробіток чи відрядження, спадщина, премія, виграш – все це буде буквально сипатися на Козерогів.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page