fbpx
життєві історії
Ну навіщо бабусі – мами, свекрухи – і дідусі розпещують онуків? Щоб дитина виросла егоїстом? Щоб потім батькам на голову сіла? Невже вони не розуміють, що роблять “ведмежу” послугу? Ну ось, приміром, цей випадок

Ну навіщо бабусі – мами, свекрухи – і дідусі розпещують онуків? Щоб дитина виросла егоїстом? Щоб потім батькам на голову сіла? Невже вони не розуміють, що роблять “ведмежу” послугу? Ну ось, приміром, цей випадок.

У моєї подруги проблема. Старша дочка стала дуже розпещеною і не приймає на свою адресу нічого, крім згоди, всі повинні з неє погоджуватися, танцювати під її музику. Вимагає називати її тільки принцесою, а не по імені і без зменшувально-пестливих слів, вимагає до себе постійно підвищеної уваги.

Це все – результат потурання з боку бабусь і дідусів. Дівчинці мало не з самого народження задовольнялисся всі примхи, купувалися іграшки, на які вона покаже пальцем, і навіть коли дитина не дуже добре себе вела, то її не карали, аргументуючи це тим, що дитина маленька і ще нічого не розуміє!

Зараз дівчинці 6 років, а ситуація не змінилася. У дівчинки, до того ж, проблеми з однолітками, бо вона ображає інших дітей і може штовхнути або вдарити. У дитячому садочку на неї вже багато разів скаржилися.

Подруга намагається боротися з цим, але її ігнорують. Свекруха продовжує називати внучку «моя принцеса», а ніяк не інакше. Вкладає їй в голову, що вона найкраща і краща за інших дітей.

Моя подруга втомилася сперечатися з нею. Нещодавно, до речі натрапила на один відео ролик однієї відомої світської левиці, де було організовано свято для її п’ятирічної дочки, в якому до неї зверталися не інакше, як принцеса, захоплювалися її красою і навіть підготували для неї урочисту коронацію.

Невже батьки не розуміють, що в деяких випадках тільки шкодять своїм дітям таким ставленням? Адже дитина починає і справді думати, що вона особлива і краща, ніж інші діти.

Моя подруга, звичайно, не така багата, але ситуація в чомусь схожа. І достукатися до свекрухи і своєї мами, яка так само поводиться з онучкою, не може.

А як ви вважаєте, чи варто так балувати дітей, або все ж краще виховувати їх строгості? А якщо балувати, то як це робити, щоб не перегнути палицю? Де золота середина?

Автор: Дарина

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page