fbpx
життєві історії
-Ну, раз ви не хочете нічого купувати, то нам ніколи тут розсиджуватися. До побачення! – Свій стан я насилу можу описати. Це образа, незручність перед чоловіком, вина за зіпсований день. Більше я цієї рідні не бачила. І, знаєте, не горю бажанням

Родичів у мене багато. Навіть якби я хотіла порахувати, то у мене навряд чи б вийшло. З одними кожен день не зідзвонишся, інші далеко живуть, тому близько спілкуватися не виходить. За матеріалами

І ось одного разу дзвінок

-Оленка, ми приїхали, зараз у мами, завтра-післязавтра зайдемо, поспілкуємося?

-Так звичайно. Давайте післязавтра до обіду приходите.

Я гарячково починаю продумувати меню, думати, що надіти і як би все цікаво замутити.

На наступний день біжу в магазин, потім додому, смажу, парю, готую шикарний обід. Чоловік попереджений: “береш відгул, інакше все …». І ось ми чекаємо гостей. Чоловік вже хоче їсти, потроху тягає нарізку з тарілки і маскує порожні місця ковбаскою, я дофарбовую очі. Ура, дочекалися.

Ну, тут, як завжди. Обійми, поцілунки, «яка ти стала» і я, як добра господиня запрошую гостей до столу. Але мої гості чомусь говорять:

-Зачекайте зі столом. Ми спочатку хочемо вам дещо показати.

Проводжаю гостей в іншу кімнату, вони просять 5 хвилин. Чоловік дивиться на мене в подиві. Нарешті, двері відкриваються:

-Проходьте.

Ми з чоловіком покірно проходимо, сідаємо на диван, складаємо руки на колінах.

Родич починає:

Гадаю ви коли-небудь про те, що всі наші бажання матеріальні чули? Про те, що ми гідні мати все, на чому зупиниться наш погляд …

Читайте також:ОСТАННЬОЮ КРАПЛЕЮ ДЛЯ СЕСТРИ СТАЛО ТЕ, КОЛИ ЧОЛОВІК ВИЙШОВ ЗА МОЛОКОМ В МАГАЗИН, ПІЗНО ВВЕЧЕРІ І ПОВЕРНУВСЯ БЛИЗЬКО ДРУГОЇ НОЧІ. ВОНА У МЕНЕ ЗОВСІМ НЕ ДУРОЧКА. ЗВИЧАЙНО, МОЖНА БУЛО ПРОСТО РOЗЛУЧИТИСЯ, АЛЕ ЦЕ, ЯК НА МЕНЕ, НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК

Тут же розвішані по стінах якісь саморобні схеми, плакати бажань і інша нісенітниця. Чоловік совається на дивані, обід холоне. Брат закінчив свій виступ, отримує оплески від дружини.

-Прекрасно, любий. А тепер я хотіла б познайомити вас з лінійкою продукції ….

Цілу годину ми слухали, слухали, слухали… Після лекції і марного «втюхування» нам своєї чудо продукції, родичі зібрали свої плакати і сказали:

-Ну, раз ви не хочете нічого купувати, то нам ніколи тут розсиджуватися. До побачення, сподіваємося, що коли-небудь ви зрозумієте, що ми давали вам в руку «золоту вудку»

І на цьому наша зустріч підійшла до кінця. Свій стан я насилу можу описати. Це образа, незручність перед чоловіком, вина за зіпсований день. Але чоловік у мене чоловік з гумором, коли за гостями зачинилися двері, сказав:

-Буває, підемо поїмо!

Через тиждень виявилося, що родичі влаштували презентацію майже для всієї рідні. Найприкріше, звичайно, що вони змогли вмовити бабусь купити у них продукцію. Одна витратила 3-и тисячі, друга 4-и, купивши абсолютно непотрібні їм товари.

Вже не знаю, чи стали їх «мрії реальністю» і чи багато роззяв вони зловили на свою «золоту вудку», більше я цієї рідні не бачила. І, знаєте, не горю бажанням.

facebook