fbpx
життєві історії
Ну, сестричко… Не буде тобі щастя з моїм чоловіком. Ти уявила, як поставиться син, коли дізнається, що тато одружується на тітці, що подумають родичі, люди?

З Любою у нас різниця у віці в 7 років.

Коли мені було 20, я вийшла заміж за Льошу, йому було 22.

Ми недовго зустрічалися, моя вагітність застала нас зненацька. Одружилися. Як чоловік Леша був ніякий, він не любив мене, це було видно, але сина обожнював. Мене не влаштовувало його ставлення до мене, він не приділяв мені уваги, не робив ніяких подарунків, ігнорував мої прохань. Я ревнувала його до сина, адже для нього він робив все. Почалися сварки, докори, скандали. Шлюб зруйнований остаточно…

Я зажадала розлучення, мені хотілося бути з чоловіком, який мене любить, а не просто проводить час. Ми розлучилися, але він часто приїжджав в гості до сина. Я жила в квартирі у мами, де жила і Люба. Я тоді й гадки не мала, що все так станеться.

Люба не славилася популярністю серед хлопців. Я раніше ніколи не помічала, щоб її хтось проводжав, дарував квіти, щоб вона збиралася на побачення. Вона була скромною, тихою, домашньою дівчиною. Все змінилося близько року тому.

Ми з мамою стали помічати зміни в її поведінці, а 3 місяці тому вона зізналася, що у неї з’явився чоловік. Ми зраділи! Сестрі було вже 22, пора було б подумати про заміжжя. Люба сказала, що хлопець старший за неї на 9 років, був одружений, є дитина. Ми стали її підбадьорювати, говорити, що нічого страшного в цьому немає, навпаки добре, дорослий чоловік, заможний, а дитина не перешкода.

Вона все одно була сумною, завжди з небажанням говорила про свого хлопця. Ми ж хотіли випитати більше інформації про потенційного зятя, тому попросили запросити його на день народження мами, щоб познайомитися. Люба знехотя погодилася.

Настав цей знаменний день.

Ми з мамою весь тиждень готувалися, нам було цікаво дізнатися, хто ж зміг підкорити нашу домосідку Любу. Ми з нетерпінням чекали його приходу, коли в двері подзвонили. Ми всі втрьох кинулися до дверей, але я встигла першою.

На порозі стояв Льоша. Яздивувалася, він не говорив, що прийде до сина. Я хотіла його вже вигнати, коли Люба сказала, що це і є її хлопець. Повисло мовчання. Ми з мамою стояли і не могли поворухнутися.

Обстановку розрядив мій син, який побачив тата. Льоша вручив мамі квіти і подарунок, ми пройшли за стіл. Весь вечір ми сиділи як на голках, розмова не клеїлася, ми перебували в шоці.

Льоша відчував напругу, тому через пару годин пішов, пославшись на роботу. Ми накинулися розпитувати Любу.

Вона, крізь ридання сказала, що вони з Льошею ходили в один фітнес клуб, часто перетиналися, а потім спілкування перейшло в щось більше, і вона зрозуміла, що закохалася. Льоша зробив перший крок, запропонував зустрічатися.

Ось уже рік, як вони пара, але не подавали виду, коли перетиналися у нас вдома.

Я була в шоці, для мене це була зрада. Люба розуміла, що ми так поставимося, тому мовчала. Залишок вечора ми провели кожна у своїй кімнаті зі своїми думками.

Пройшов місяць, Люба так і зустрічається з Льошею, тільки тепер вони не ховаються. Син радий частим візитам тата, мама лояльно ставиться до вибору Люби, а я не можу на них дивитися. Я стала часто сваритися з сестрою, намагаюся їй пояснити, що Льоша жахливий чоловік, а вона не вірить.

Пробувала вмовити Льошу закінчити ці відносини, але він мене не слухає. Не уявляю, як поставиться син, коли дізнається, що тато одружується на тітці. Що подумають родичі, люди? Ніхто крім мене не розцінює цю ситуацію серйозно, ніхто не хоче слухати мою думка. Але я впевнена, що цей союз не приведе ні до чого хорошого, як колись і мій.

Тетяна М.

Джерело

Фото – “Жить хорошо”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!